Hodnocení firmy Ivana Stadlerová

*
*
*
*
*
4 hodnocení
jitkahorakova24
9.10.2019
*
*
*
*
*

S realitními službami jsem byla velmi spokojena. Profesionální přístup a znalosti v oboru jsou samozřejmostí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Petra
3.9.2019
*
*
*
*
*

“Měli jsme zájem o koupi nemovitosti u této RK. Vše projednáváno přímo s paní majitelkou a postupováno podle jejich pravidel. Bohužel nedodrženo dané slovo. Byli jsem naivní a důvěřiví. Těsně před sjednanou schůzkou, kde se mělo domluvit ohledně rezervačního poplatku a smluv, jsme dostali informaci, že nemovitost byla již zarezervována. Žádné vysvětlení.....Škola, jak máme příště postupovat sami. "Velmi neseriozní jednání ", řečeno i právníky, kteří byli obeznámeni s danou situací.”

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
starsi.obcan
10.12.2018
*
*
*
*
*

Realitní kancelář paní Ivany Stadlerové je příjemnou oázou v džungli realitních kanceláří. Byl jsem příjemně překvapen profesionálním přístupem, vstřícnost při vyhledání vhodné nemovitosti. Chtěl bych poděkovat celému týmu realitní kanceláře pod vedením paní Stadlerové za přehlednost a rychlost při koupi domu. Spokojený klient Láďa.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Irena S.
31.7.2017
*
*
*
*
*

Tato realitní kancelář včetně samotné paní Stadlerove by se měla zamyslet nad tím co dělá a hlavně jak. Vědomě nás podvadela od první prohlídky pozemku. Sousední majitele pozemku podvedla úplně stejně, jako plánovala u nás. A navíc jsme se od nich dozvěděli, ze jsou to příbuzní. Takže se milá paní Stadlerova nestiti nejspíš ničeho. Lže v každém okamžiku a do poslední chvíle. Absolutně tato paní nemá pojem o nějaké úrovni....

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
Přidat hodnocení
  • Masarykovo nám. 6
  • Rokycany - Střed
  • 337 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo