Hodnocení firmy Psychoterapeut.cz

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Martin
18.5.2019
*
*
*
*
*

Velmi profesionální přístup. Vyhledal jsem Mgr. Doležala z důvodů velké manželské krize. Ve své vlastní naivitě v domnění, že věc vyřeším(e) s manželkou rychle. Po několika sezeních jsem byl pořád skeptický, nicméně v dalších týdnech jsem pochopil, že to cesta hledání i mne samotného. A s tím mi Mgr. Doležal velmi pomohl. Dnes zpětně vidím, jaký pokrok jsem udělal, byť to zní nadneseně, začal jsem trochu učit, jak chápat sebe, naučil jsem se (nebo se o to alespoň díky němu snažím), co to je respektovat, co jsou hranice tolerance, či rozlišovat/rozpoznat manipulaci od partnera a druhých. Sebekriticky musím říci, že skepse, která k tomuto druhu pomoci je v některých z nás zakořeněná, je spíše na škodu. Vím, že řadu lidí nepřesvědčím, ale doporučuji tu a tam vyhledat pomocnou ruku odborníka. A pokud si vyberete Mgr. Doležala, ať z jakéhokoli důvodu, litovat nebudete. Tedy já rozhodně nelituji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Salma.rio
28.11.2018
*
*
*
*
*

S manželem jsme v září navštívili pana Doležala kvůli jednomu problému, jenž se mezi námi táhl už delší dobu,a musíme říct,že jsme byli velmi spokojeni. Pan Doležal je velmi profesionální a zároveň okouzlí svým lidským přístupem. Pomohl nám se na daný problém podívat z jiné stránky, nasměrovat nás tím správným směrem,pomohl nám uvědomit si,co vůbec za problémem vezi. A přišli jsme na to,že se jedná pouze o jeden z druhů komunikačních dovednosti, kterému​ se lze naučit,což nás velice potěšilo. Kromě této ,, chybičky" máme hodně láskyplný a zamilovaný vztah,čili jsme moc rádi,že ho ještě postupně vysperkujeme k úplné dokonalosti. Pana doktora moc doporučujeme, určitě se neváhejte na něho obrátit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
LD
14.6.2018
*
*
*
*
*

Opravdová pomoc.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Petr Vocel
5.1.2017
*
*
*
*
*

Jsem s manželkou již dlouho, něco přes dvacet let, a přesto že je mezi námi poměrně velký věkový rozdíl, byla dlouho dobu mezi námi velice dobrá shoda. Máme spolu dnes dceru, které je nyní již 17 let. Ale poslední asi rok a půl jsme přestali asi mezi sebou správně komunikovat a vztah se začal kazit a samozřejmě se to odrazilo na soužití v intimní oblasti. Tak jak se prodlužovali přestávky mezi intimními chvilkami, tak stoupalo napětí a klesala ochota pro vzájemné pochopení a toleranci. Až letos o vánocích napětí u mne dosáhlo vrcholu a posilněn znalostmi a informacemi z internetu, kde se píše, že 80 rozvodů je proto, že manželka si najde milence, jsem byl na pokraji zhroucení, neboť jsem měl strach, že se to stane. V tomto stavu jsem vyhledal pana Doležala, který byl velice ochotný a i v sobotu o vánocích přijel do své ordinace, aby mi pomohl. Vysvětlil mi, že i když to vypadá, jako kdyby to bylo pravda a žena měla milence, tak tomu vůbec nemusí být, a příčinou může být i můj přístup ke každodenní vzájemné komunikaci a chování. Vysvětlil mi, co nesmím dělat, abych nezvyšoval napětí a nevytvářel další inicializační body a třecí plochy, ale naopak, co bych měl dělat, aby se styčné plochy problémů minimalizovaly. A vyzval mne, zda bych nepřivedl i svou manželku, že jedině tak bude možno proniknout k opravdové podstatě našeho problému. Na druhé sezení jsem přivedl i svou ženu a ukázalo se, že měl správný odhad. Oba dva jsme se začali snažit zlepšit své chování a bylo vidět, že to začíná mít své výsledky. Uvědomili jsme si, kde jsme toho druhého přimáčkli ke zdi a začali jsme se takovým situacím vyhýbat. Protože jsme oba navzájem toho druhého ve skutečnosti milovali a náš vztah nebyl ještě v takových troskách, hojení začalo probíhat poměrně rychle. Ne ještě nejsme zcela zhojeni, ale myslím, že jsme již oba přesvědčeni, že se to povede. Proto jestli mohu poradit, pokud jste také v podobné situaci, tak neváhejte a kontaktujte profesionála, dřív než vám vaše krásné vztahy vyhynout tak, že již nebude co obnovit. A já musím říci, že p. Doležal je ochotný odborník a mne opravdu hodně moc pomohl v kritické chvíli.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mikjit
16.11.2016
*
*
*
*
*

“Jsem velice spokojená s konzultacemi s panem Doležalem, díky němu dojdu k většímu pochopení nefunkčnosti mých dosavadních vztahů a pochopení sama sebe. Učí mě otevřené komunikaci, díky které lépe sděluji druhým, co potřebuji a cítím a předcházím tak nedorozumění ve vztazích. Otevírá mi oči a ukazuje, jak má vypadat správný partnerský vztah, a jak k němu dojít pomocí lepší komunikace a jak si lépe určit vlastní hranice ve vztahu. Odcházím vždy uvolněná a s větším pochopením mé dosavadní situace.” Jitka Dvouletá (Mikulcová)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Magda
2.2.2016
*
*
*
*
*

S prací pana magistra jsme maximálně spokojení. Mám možnost srovnání (v minulosti jsme s manželem chodili i jinam) - Mgr. Doležal se ani jedné straně nesnaží "mazat med kolem huby", jedná férově, konzistentně. Opakovaně nám pomohl vyřešit situaci, která se zdálo, že ani řešení nemá :) Troufnu si říct, že hlavně díky němu se naše manželství přestalo řítit do záhuby a pracuje s námi dále na jeho vylepšování...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • U Bulhara 1655/5
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo