Hodnocení firmy Pension Styl

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Viktor S.
2.8.2017
*
*
*
*
*

S rodinou jsme zde strávili krásný týden a děkujeme majitelům za vzornou péči. Velmi hezký a útulný pokoj, dostatek vyžití pro naše děti a bazén na zahradě,grilování,prostě pohodička - díky rádi se opět vrátíme!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
luluverunka
9.11.2016
*
*
*
*
*

ento penzion můžeme vřele doporučit, dům je situován v klidné části obce s velkou zahradou kde bylo spousta vyžití pro naše děti. Houpačky, klouzačka, velké pískoviště s hračkami a bazén způsobily, že děti se nechtěli z domu hnout :-) Ubytování- každý pokoj měl vlastní sociální zařízení, vše nové, čisté, společná kuchyňka se společenskou místností pojme cca 30 osob, vařit jsme si nemuseli, jelikož jsme využili možnost polopenzí, které připravuje maminka majitelky. Jednu noc nás sice do pozdních hodin rušili nově ubytovaní hosté, ale majitelka vše zařídila a situace se již neopakovala a my strávili zbytek dovolené zcela v klidu. Manžel ocenil uzamykatelné parkoviště a vytvořený systém parkování, kdy jsme i při příjezdu v pozdních hodinách měli místo k parkování i když byl penzion zcela obsazen. Na závěr chci poděkovat za milý přístup majitelů, tipy na výlety a výborné služby. Děkujeme za krásný týden a rádi přijedeme znovu!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Oliver
29.8.2016
*
*
*
*
*

Nejhorší penzion co jsem navštívil. Neochota majitelů. Ohniště uprostřed staveniště, na pozemku volně pobíhají kočky - močí do písku, kde si mají hrát děti, případně chodí do ,, společné kuchyně,, - lezou po stolech. ,,Kuchyňka,, uklizena asi před 10 lety, neteče tam teplá voda, není kde umýt nádobí, večer tam majitelka uzamkne psa a vy se tam nedostane. Po 22,00 hodině Vás majitelé opakovaně obtěžují, že si nesmíte ani na pokojích povídat, na tož se procházet po návsi. ve 22,00 Vás zamknou do baráku, odemyká se kolem 7,00 hod. Majitelům jde nejvíce o peníze, než o Váš komfort.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
B.Z
1.8.2016
*
*
*
*
*

krásný pension na klidném místě, velká zahrada s trampolínou, pískovištěm a bazénem, uzamykatelné parkoviště, úschova kol a zapůjčení grilu zdarma, výborné snídaně a večeře s milou paní majitelkou DOPORUČUJEME!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Školní 15
  • Drmoul
  • 353 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo