Hodnocení firmy MUDr. Jaroslav Matýs

*
*
*
*
*
8 hodnocení
walachmartin
15.3.2021
*
*
*
*
*

Za panem doktorem jezdíme už 5 let. Stará se o naše dvě děti s diagnózou ADHD. Jeho přístup a jednání s dětmi je naprosto profesionální. S čistým svědomím ho můžu doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Maly
11.10.2019
*
*
*
*
*

Nejlepší odborník.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Vojtěch Vašek
4.10.2019
*
*
*
*
*

Mudr. Jaroslav Matýs je špička ve svém oboru. Upřímně promlouvá k mému 10.letému synovi s ADHD a těžkou agresivitou. Syn má z něj neskutečný respekt a doma šlape jako hodinky. Opravdu super lékař! Děkuji Vašková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Ketrin76
3.5.2018
*
*
*
*
*

Naprostá katastrofa. Jestli toto je špička dětské psychiatrie tak pomož pánbůh. Díte skončilo v Opavě,po třetí návštěvě a kontrole řval a nutil mě podepsat odchod do pasťáku. Když jsem nesouhlasila,otevřel okénko,zařval na sestru at nás vyřadí z evidence. Nechápala jsem co se děje. Syn má ADHD,žádnnou jinou poruchu,čekala jsem teda asi něco jiného,citlivější přístup,motivování,radu jak s ním jednat co mu říkat a co ne....prostě komplexní přístup ale od první návštěvy jsem neměla dobrý pocit. Při druhé jsem se nechala ovlivnit a podepsala Opavu,po třetí už jsem nepřistoupila na podpis do pasťáku a letěli jsme. Takže nacpat práškama a zavřít do ústavu...to je celá lęčba??? Fuj...už nikdy!!!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
Jadete
28.11.2017
*
*
*
*
*

Absolutní loajální,upřímný a férový přístup k problematice dětí,který si zaslouží vděčný pocit za vstřícnou pomoc a uznání,že "že tento způsob přístupu jednání" je nejlepší k nápravě problému s dítětem,který nás do ordinace pana doktora dohnal.Jsem velmi vděčná za možnost řešit "radikálně" problémy s dětmi právě s tímto špičkovým lékařem.J.J.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
parmovahelena
20.9.2017
*
*
*
*
*

Pan Doktor je lékař na svém místě..sestřička je příjemná mladá žena,a to že jsme si v čekárně počkali o chvilku déle je uplně pomijivé,setkat se s takovým lékařem se málo kdy poštěstí a ja jsem za tuhle zkušenost ze srdce ráda...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
dulava
23.1.2017
*
*
*
*
*

Vynikající zkušený lékař s lidským přístupem, odborník na pravém místě, vynikající diagnostik, umí nakombinovat medikaci, vše srozumitelně vysvětlí, poradí s výchovou. S dětmi si umí hezky popovídat. Sestřička příjemná a ochotná. Máme 10 letého syna s PAS - Aspergerův syndrom, nerovnoměrný vývoj s poruchou pozornosti ADD - úzkostné stavy, nesoustředěnost, agresivita ve škole, špatné navazování kontaktů s vrstevníky a k tomu ještě obsedantním chováním, problémy s jídlem. Pan doktor nasadil medikaci zvlášť na úzkost, zvlášť na pozornost a zvlášť agresi. Již po pár dnech užívání došlo u syna k výrazné změně v chování k lepšímu. Zmizela agresivita, zlepšila se pozornost ve škole i doma při psaní úkolů, zmírnily se úzkosti a obsese, syn spolupracuje, umí si lépe hrát, vydrží být v klidu, lépe spí a jí. Synovi a rodině se velmi ulevilo, bez medikace to byl nekonečný začarovaný kruh. Pan Matýs je férový chlap a říká vše na rovinu. To se mnohým lidem nezamlouvá a neprávem ho označují za arogantního. Důležitá je komunikace rodič - lékař, není to jen o lécích. Důležité je pravdivě do detailu popsat chování dítěte, všímat si jeho změn v chování a následně dodržovat lékařovi pokyny ve výchově a dodržovat medikaci. Pan doktor Matýs je velmi zkušený lékař a věřte, že vždy dělá vše pro dobro dítěte a jeho rodiny. Pedopsychiatrů je nedostatek a buďme rádi, že se tak vynikající lékař a člověk jako je pan Matýs věnuje našim dětem. Pana doktora Matýse mohu jen a jen doporučit !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Kristýnka Janečková
3.8.2015
*
*
*
*
*

Stoprocentni spokojenost

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
 • Opavská 962/39
 • Ostrava - Poruba
 • 708 00
 • mapa

Otevírací doba

 • Po 7:0012:00 12:3016:30
 • Út 7:0012:00 12:3015:30
 • St 7:0012:00 12:3015:30
 • Čt 7:0012:00 12:3015:30
 • 7:0012:00 12:3014:30
 • Máme právě otevřeno

 • Na objednání!

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo