Hodnocení firmy Nemocnice Boskovice

*
*
*
*
*
6 hodnocení
michalka.horakova
14.7.2019
*
*
*
*
*

Ani ja nemůžu přidat žádné hezké recenze, tohle je za mě nejhorší nemocnice vůbec. Přijela jsem asi před 2 měsíci na pohotovost kolem 8 večer s naštíplým malíčkem a zlomenym kotnikem. Paní doktorka byla velmi nepříjemná a otrávená z toho ze musi vubec něco dělat. Poslali mě na rengen kde pan pronesl když šel za roh: no ty lidi snad dneska ani neumi chodi to neni mozny. Kdyz me rengenoval otočil mi s celym kotnikem tak ze jsem odchazela s brekem na chirurgii kde jsem hodinu čekala a to aby mi doktor řekl že mi nic není. (90 korun za to že vám řeknou že jste hypochondr). Ještě ten večer jsme jeli do Brna kde mi potrdili naštíplý prst a zlomeny kotník. Do Boskovic už nikdy.!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
martinka0808
12.6.2019
*
*
*
*
*

Tuto nemocnici bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli. Při porodu zlomily me vnučce klíční kost a moji dceru nebyl schopen nikdo na tuto událost ani upozornit ze se tak bohužel stalo.Zjistil to az dětský lékař který se na vnučku přijel podivat po propuštění z porodnice a aby toho nebylo málo 3 týdny po porodu začala dcera silne krvácet odvezla ji zachranka v dost špatném stavu při vyšetření se zjistilo ze dceři nevyndali celou placentu a nasledovala operace.Při propuštění z porodnice mudr.Kupkova dělala Sono a výsledek byl ze prý je vše v pořádku a čište a nikde nic není. Za 3 týdny se dceři stane toto a při vysetreni tam najednou placenta je tak tomu nějak nerozumím někde a někdo udělal chybu..Stal při me dceři svatej ze to nedopadlo ještě hůř než to dopadlo a to jak nebudu ani psát nebo mi z toho naskakuje husí kuže.Nedokážu pochopit jak se toto vubec muze stat a ptam se zda jsou to vubec doktori.Bydlime tady 8 let a za tu dobu bylo potřeba cca 3× navštívit tuto nemocnici a vzdy z velice negativnim výsledkem. Přístup,postup a vysledky lékařů a hlavně sester je na bodu mrazu ani se nedivim ze jde tato nemocnice do kopru.Je to sice spatne přirovnání ale i má mudr.na veterine kam chodím s pejskem se chova a koná lépe než lékaři a sestry v teto nemocnici.No už bych tam nesla ani s třiskou v prstě a jsem moc zvědava jak nám toto nemocnice vysvětlí ze se toto vubec stalo. Dcera misto toho aby si uživala svého prvního mimInka tak se zotavuje z operace a její manžel si na ni musel vzít v práci paragraf aby jí pomohl jelikož dcera ztratila hodne krve je stále slaba a unavena.Ta jedna hvězdička je za bufet

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
16.7.2018
*
*
*
*
*

Momentálně jsem doma po operaci, i přes bolest, kterou cítím, chci ohodnotit Boskovickou nemocnici a personál na gynekologickém oddělení. Na tomto oddělení jde vidět jak jí vede primář Machač. Nadarmo se neříká, že když je šéf profesionál a pěkně jedná s podřízenými, že se vše někde odrazí. Velkou operaci provedl rychle a podle jeho nejlepšího svědomí a posouzení, po té jsem skončila v rukách sanitárek, sestřiček, ale i učnic. V této nemocnici jsem neměla pocit, že bych někoho obtěžovala i přes to, že jsem měla dost často sluchátko v rukách na přivolání pomoci. Všichni se nejen o mě, ale i o ostatní pacientky na pokoji starali s úsměvem, pokorou a naplnili nás pocitem, že oni jsou tam pro to, aby Nám všem pomohli. A třešničkou na dortu, bylo opravdu chutné a bohaté jídlo. Nadarmo se neříká, že nejlepším lékem je spánek a dobré jídlo. Ještě jednou všem moc moc děkuji. O této nemocnici budu mluvit jenom pěkně a pozitivně. Děkuji L.Zelená

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
28.6.2018
*
*
*
*
*

Maximální spokojenost! Boskovickou nemocnici, respektive její personál, lékaře a sestry, budu chválit až do nebes. Úžasný přístup, maximálně lidský, když jsem o něco požádala, kdy mi například vadil způsob medikace kanylou, požádala jsem o jinou formu - tablety, a bylo mi vyhověno. Sanitárky se neustále chodily ptát, jestli něco nepotřebuji, všechno mi všichni vysvětlovali, co se bude a jak dít, před zákrokem se přišel domluvit anesteziolog, což je asi ještě v normálu, nad normál byl jeho úžasný popis na moje přání všeho do detailu, co se bude dít... pak se přišel i podívat po zákroku.... Jak říkám, na Boskovickou nemocnici si nemohu stěžovat, jediné, co se nepovedlo, bylo jídlo, ale to mohlo být samozřejmě mou stanovenou dietou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jirka
14.6.2018
*
*
*
*
*

Já tam byl dnes s úrazem ruky, nejdřív byli na chirurgické ambulanci velice milí, umyli mi ruku od krve, poslali mě na rentgen a pak už jsem jen dvě hodiny čekal a nedočkal se, úraz zde nemá přednost. Tak jsem se šel na recepci zeptat kolik lidí je ještě přede mnou, byl jsem odkázán na sestru v ambulanci číslo 1, ta když viděla jak mám už oteklou ruku prošla všechny papíry, aby mne našla a nenašla, tak šla zjistit do vedlejší ambulance jestli nejsem tam, byl jsem, ale paní doktorka prý jde za chvíli na oběd. Super :( Tak jsem šel na recepci a zeptal jsem se proč už mě s úrazem nevzali, paní mi řekla, že na chirurgii je to složité. Chápu, že tam byli pacienti objednání vesměs na kontroly, ale nechápu, proč mě s úrazem nechali takhle čekat. Nakonec jsem se na recepci odhlásil a řekl jsem, že jedu jinam a taky jsem jel, reakce nebyla žádná, jen, že už mám rentgen. Jel jsem do Brna do Surgalu a na řadě jsem byl během pěti minut, znovu na rentgen a hned mě ošetřili. Příště tam jedu hned.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
petasterc
10.8.2017
*
*
*
*
*

Dneska jsem byl v teto nemocnici za mou babickou ktera je nemocna a je na internim pokoji. Moje maminka rekla ze babicka potrebuje vymenit polstar protoze nebyli schopni se kouknout na to jestli ho ma spoceny a ano mela. Babicku take boli zebra protoze u nich spadla na zachode a asi 30 minut tam lezela na zemi a nikdo se o ni nestaral. Kdyz babicce vymenovali ten polstar tak ne ze by ju pomale zvedali aby se posadila ale oni s ni trhli a babicka brecela a vsechno ji bolelo . Navic nam sestricka tvrdila ze se babicka sama umyla coz neni v jejim stavu mozne a proto jsme zazadali o prevos do Brna ... S touto nemocnici jsem velmi nespokojen.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
tel:
+420 516 491 111
fax:
+420 516 491 606
e-mail:
info@nembce.cz
web:
https://www.nembce.cz
  • Otakara Kubína 179
  • Boskovice
  • 680 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo