Zdravotnické potřeby Liberec - poradenství a e-shop

Zdravotní prodejna Profi s. r. o. - Miroslava Šimáčková

Zabýváme se prodejem zdravotnických prostředků, léků a potravinových doplňků. V nabídce měřiče krevního tlaku, ortopedická obuv i rehabilitační pomůcky. Veškeré nabízené zdravotní pomůcky a zdravotnické potřeby si můžete prohlédnout v našem E-shopu.

  • Rumunská 102/7
  • Liberec - Liberec V-Kristiánov
  • 460 05
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zdravotní potřeby Profi v Liberci

Již od roku 1995 se řadíme k jednomu z největších dodavatelů zdravotních pomůcek v Liberci. Jsme nestátní zdravotnické zařízení a spolupracuje se zdravotními pojišťovnami.

V naší nabídce najdete pouze spolehlivé a ověřené výrobky z našeho trhu. Protože svému oboru opravdu rozumíme, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, poskytujeme odborné poradenství.

Své výrobky si můžete vybírat nejen v naší kamenné prodejně v Liberci, ale také pohodlně z vašeho domova prostřednictví E-shopu.

Zdravotnický sortiment

V našem e-shopu najdete veškeré fixační pomůcky, zdravotní kosmetiku, rehabilitační pomůcky i zdravotnickou obuv. Vedeme mnoho vychytávek pro ženy, od výbavy do porodnice, po mateřský program, propriety při inkontinenci  po koupelnové pomůcky. Samozřejmostí jsou i chodítka či berle nebo hole, tlakoměry, lékárničky a drobný obvazový materiál.

Výběr z nabídky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo