NESKAN, s.r.o. (Mariánské Lázně)

Firma Dietrich Karnasch GmbH, Heddesheim, SRN je ve své vlasti známá jako výrobce vysoce přesných a výkonných monolitických nástrojů ze slinutých karbidů: SK – vrtáků, SK – výstružníků a SK – fréz. Pro obrábění grafitu, hliníku a plastických hmot firma Karnasch již delší dobu nabízí jako standardní nástroje osazené polykrystalickým diamantem PCD (Polycristalic Diamond) a nástroje s diamantovým povlakem DC (Diamond Coated).

Obchodní a technické zastoupení firem ze SRN - výrobců obráběcích nástrojů.
Technické a technologické poradenství v oblasti strojního obrábění.

Firma Neskan s. r. o. je ryze česká firma, jejímž 100% vlastníkem je jednatel společnosti Ing. Vojtěch Průša. Firma působí na území České a Slovenské republiky.

Ve spolupráci s dodavateli obráběcích strojů a linek se podílíme na zpracování projektů jednotlivých zákazníků, včetně návrhu technologie, výpočtu strojních časů a cenového návrhu až po dodávku zvolených nástrojů.

U všech dodaných nástrojů pak zajišťujeme v rámci technologického poradenství další optimalizaci jejich činnosti a veškerý dodavatelský servis.

TOOL - MANAGEMENT, tj. komplexní a kompletní řešení problematiky jednotlivých zákazníků spojených s dodávkami slinutých karbidů nebo obráběcích nástrojů za zvýhodněných podmínek pro zákazníka.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Je toto moje firma?
  • Máchova 274/1
  • Mariánské Lázně
  • Karlovarský kraj
  • 353 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo