Hodnocení firmy OSTEO KLOUBY KLINIK

*
*
*
*
*
5 hodnocení
halfar
5.9.2018
*
*
*
*
*

Pana doktora Zemana navstevuji jiz od roku 2006. Tenkrat jsem si lecil tenisovy loket u sveho orthopeda. Ten mi aplikoval dve kortikoidove injekce, jenz zabraly vzdy na 3 tydny a pak se bolest vratila. Pote mi oznamil, ze mi jiz nepomuze, at vyhledam lekare, ktery se zabyva razovou vlnou. Mel jsem to stesti, ze jsem velkou nahodou nasel prave pana doktora Zemana, ktereho navstevuji v nepravidlenych intervalech dodnes. V lonskem roce se mi opet ozval tenisovy loket, ale myslel jsem si, ze to prejde, takze jsem navstevu dlouho odkladal. Prvnich 6 vln pomohlo tak z 80%, proto jsem si objednal dalsi 4 razove vlny a bolest je pryc. Navic mi pres dva roky bolela pata a prave jsem skoncil prvnich 6 razovych vln. Jelikoz podle mych zkusenosti aplikace razove vlny pusobi vice jak 2 mesice (coz byl pripad vyse zmineneho tenisoveho lokte), tak teprve uvidim, jestli budeme v cili  Zjistil jsem, ze cim dele prvni navstevu pri jakychkoliv bolestech odkladam, tim je lecba delsi a samozrejme i nakladnejsi. Muze se zdat, ze lecba neni pro kazdeho, jelikoz je financne nakladna. Rika se, ze zdravi si za penize nekoupite, coz v tomto pripade neni tak uplne pravda. Teprve kdyz je clovek neschopny sportovat, vest aktivni zivot, uvedomi si, ze by dal cokoliv za to, aby byl zdravy. Musim ocenit profesionalni ale I lidsky pristup pana doktora Zemana. S jeho pomoci mohu byt stale aktivni ve svem sportovnim a beznem zivote. Vzdy jsme spolu vsechny moje problemy vyresili. Nekdy to bylo rychlejsi jindy jsme se potkavali dele, ale vzdy jsme byli uspesni. Jsem moc rad, ze mohu byt jeho pacientem a vim, ze jsem v tech nejlepsich rukou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Dressage
31.12.2017
*
*
*
*
*

I am a horse trainer and had a problem with my knie. The first dr I went to in Prague, just gave me an injection (kortison!) and the problem (of course) reapeared after some time. On a reccomandation I went to dr Zeman and after 10 sessions with the schock waves, I could sleep through the night, walk normally and ride my training horses.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
punkier
19.6.2016
*
*
*
*
*

Po úrazu jsem několik měsíců trpěl bolestmi v koleně, ty se mi stupňovaly. Hledal jsem pomoc na internetu a rozhodl jsem, i přes více než 100 kilometrovou vzdálenost, pro léčbu rázovou vlnou v chirurgické ambulanci Osteo klouby klinik doktora Zemana v Říčanech. Už po prvních návštěvách se můj stav výrazně zlepšoval. Dnes po půl roce od začátku léčby mě bolesti v koleně už netrápí a v noci se konečně vyspím. Za léčbu, která mě zbavila bolesti jsem rád zaplatil. Kromě toho si cením velmi vstřícného a ohleduplného přístupu chirurga doktora Zemana. Děkuji mu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
dagmar.valent
19.5.2016
*
*
*
*
*

V dubnu 2016 jsem s matkou navštívila pana doktora Zemana s matkou, 75 let, měla velké bolesti v kolenou. Pan doktor má sice vlídné přijetí a vystupování, ale kupujete si zajíce v pytli ! Pan doktor i jeho žena sice slibují, ale vědí, že u artrozy tato léčba není zaručená ani jistá. Matku stála léčba celé jmění 66 000,- Kč. Přesto, že jsem chtěly aplikaci léčby sérem s vlastní krve zkusit nejprve u jednoho kolena, pan doktor trval a doporučoval léčbu obou kolen zároveň - tedy o 33000,- Kč na druhé koleno.. Tedy zkasíroval 66000,- Kč a matka doposud nepocítila žádnou zvláštní změnu ani úlevu. Velmi mě mrzí, že jsme platily kolena obě a pan doktor bez skrupulí kasíruje a prosazuje léčbu, která mu sice přináší do jeho kasy nemalý zisk , ale úspěšnost je tak 4%. Po návštěvě ortopeda ve Střešovicích nyní v květnu a jím aplikované injekci je matka bez bolesti. Jsem zadlužení, díky doktorovi Zemanovi a efekt téměř nulový. Jistě nejsme jediní, kdo se chce zbavit bolesti, tak zaplatí , aby se mu ulevilo.Nemám v tuto léčbu již žádnou důvěru.Nejvíce mě mrzí, že nás prakticky přesvědčil, že je nutné píchat - injekcí - 66 0000,- Kč do obou kolen. Kdybychom daly 33000, hned bychom zjistily, že léčba nefunguje, ale neublíží. Matka mohla strávit raději krásnou dovolenou u moře, tu si jistě z pěnez zoufalých pacientů pan doktor se ženou dovolit můžou .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne4
annaesnerova
12.11.2015
*
*
*
*
*

V září 2015 mně začalo intenzivně bolet koleno a na nohu jsem nemohla došlápnout. Jelikož můj bratr i švagrová mají dobrou zkušenost s léčením pohybového aparátu u MUDr. Dalibora Zemana, doporučili mi léčení právě na jeho klinice v Říčanech. Pan doktor mě vlídně přijal, vyslechl a po zhlédnutí rentgenových snímků obou kolen doporučil léčebný postup nejvhodnější pro moji diagnózu. Vše mi podrobně vysvětlil a ujistil mě, že léčbu začínající artrózy zvládneme do mého odletu na dovolenou. V průběhu necelých dvou měsíců mi postupně aplikoval rázové vlny a sérum mé krve do obou kolen. Již po první aplikaci rázové vlny jsem byla mile překvapena-bolest kolene ustoupila a začala jsem bez problémů opět chodit! Dnes jsem na konci úspěšné léčby a mohu bez nadsázky konstatovat, že MUDr. D.Zeman léčí nejen neinvazivními metodami, ale i svým laskavým, vstřícným a přátelským vystupováním. Za vše mu patří mé velké poděkování. A.Ešnerová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne1
Přidat hodnocení
  • Haškova 487/3
  • Říčany - Radošovice
  • 251 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto

Otevírací doba

  • Po 7:0018:00
  • Út 7:0015:00
  • St 7:0012:00
  • Čt 7:0018:00
  • 7:0012:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo