Hodnocení firmy Forcar, s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Kučera
19.5.2019
*
*
*
*
*

Veliká spolkojenost,chválím ochotu,jednání rychlost opravy a konečnou cenu.Auto po nehodě,opraveno do 14 dnů včetně lakování.Zastoupení v jednání spojištovnou bez nutnosti mé účasti.Zapůjčeno náhradní vozidlo,zajištěn odtah mého nepojízného vozu. Vřele doporučuji již dlouho jsem se nesetkal s tak vysokou kvalitou služeb. Ještě jednou moc děkuji Kučera.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jan Novák
11.6.2015
*
*
*
*
*

Výměna čelního skla proběhla bez problému. Cena i kvalita výborná. Děkuji a tuto firmu doporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne6
fabia14tdi
14.4.2015
*
*
*
*
*

Byl jsem přezout pneumatiky po zimě,velmi rychlá reakce na dotaz termínu přezutí.Příjemné jednání i prostředí servisu.Člověk se s nimi u práce i zasměje a to mě velmi potěšilo.Ceny jsou přijatelné.Loni jsem přezouval přes slevomat na Kolbenově ulici na Praze 9 kde mě přezutí vyšlo stejně jako ve FORCARu.Jednoznačně doporučuji. T.H

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne6
evi35
13.3.2015
*
*
*
*
*

“Musím potvrdit zde již jednou prezentované,profesionální přístup personálu,rychlost a dnes důležitá věc-cena!Zařídili STK,opravili brzdy,vyměnili čelní sklo na pojišťovnu aniž by po mě za to chtěli hotovost.Velmi příjemný pocit po dlouhé době že ne všude jsou v autoservisech jen podvodníci a vykukové.Eva”

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne7
mhisemova
9.3.2015
*
*
*
*
*

Velice rychle a ochotně mi pomohli, když se mi přihodilo, že moje auto bylo nepojizdne. Když se něco takového opět stane, určitě se na tento autoservis obrátím.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne7
Přidat hodnocení
  • Komunardů 1039/39
  • Praha 7 - Holešovice
  • 170 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo