Motobrašny.cz - prodej moto doplňků

Motobrašny, helmy, padací rámy

Dovážíme a provozujeme velkoobchod doplňků a příslušenství pro motorkáře. Specializujeme se na kožené brašny, kožené kufry, padací rámy, opěrky spolujezdce a plexi štíty pro motocykly ve stylu chopper a cruiser. Nabízíme též individuální úpravu kožených výrobků z naší nabídky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Svárov 323
  • Vsetín
  • 755 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zboží pro Chopper i Cruiser

U nás zakoupíte přilby, kufry, pásy na nádrž, opěrky, nosiče chladiče, kryty chladiče, padací rám na motorku, podpěrky brašen, rámy blatníku, rampu světel, světla a blinkry. V našem sortimentu naleznete kvalitní moto oblečení, rukavice, boty a jiné doplňky.

Motobrašny

Ve všech sedlových brašnách nejdete uvnitř pěnové podšívky s vyztužením zadní strany. Brašny na motocykl je možné připevnit volně pomocí koženého pásu, nebo pevným přišroubováním k podpěrám. Brašny vám můžeme doplnit zámkem, stačí tuto informaci uvést do objednávky.

Kožené brašny a kufry je možno na přání upravit kombinací s barevnou kůží, dodáním zámků, opatřením řemínků pro víceúčelové uchycení. Je možnost vyrobit brašny i v jiných rozměrech. Kalkulace ceny je individuální, na základě požadavků daného výrobku.

Moto doplňky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo