Tažná zařízení - PEM Plus - Milan Jeřábek (Praha)

Potřebujete tažné zařízení pro Váš přívěs nebo nosič jízdních kol? Firma PEM Plus nabízí prodej a montáž tažných zařízení v Praze 5-Zbraslavi.

Od roku 1990 provádíme certifikované montáže tažných zařízení značek BRINK, WESTFALIA, BOSAL, HOOK, VAPOL a další na osobní automobily, dodávky, obytná auta, karavany, univerzální závěsy pro nákladní vozy a autobusy.

Provádíme certifikované montáže na počkání, doba montáže jsou většinou 2 hodiny.

Pro přívěsy dodáváme náhradní díly značek KNOTT, ALKO - KOBER.

Společnost PEM Plus se zabývá maloobchodem tažných zařízení třídy A50-X a doplňků, montážemi TZ, přívěsovou technikou, výfukovými systémy a svařováním ocelových konstrukcí již od roku 1989.

Za dobu naší činnosti jsme získali mnoho spokojených klientů, kteří se rádi vracejí a doporučují nás svým známým. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat nebo využijte přiloženého formuláře.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • U loděnice 966
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 156 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Značky: KNOTT, ALKO - KOBER

Služby: lepení, výměna pneu včetně vyvážení, možnost uskladnění pneumatik, při nákupu 4 ks pneumatik - ekologická likvidace starých pneu zdarma, prodej a montáž tažných zařízení, pneuservis, prodej nákladních přívěsů, opravy a výměny výfukových systémů pro osobní a dodávkové vozy, prodej nosičů jízdních kol na tažné zařízení

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo