Stavitelství Kroutil – Výstavba rodinných domů na klíč

Bydlete v novém díky rekonstrukci domů a bytů od nás

Naše stavební firma dodává především rodinné domy na klíč, ale stavíme i bytové, občanské a průmyslové objekty. Zajišťujeme také rekonstrukci domů a bytů či jiných staveb na klíč a zateplení objektů. Postavíme a opravíme fasády, položíme zámkovou dlažbu a realizujeme sádrokartonové konstrukce.

  • 5. května 188
  • Úvaly
  • 250 82
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rodinné domy na klíč

Chcete bydlet v domě, ale bojíte se stavby a s ní spojených problémů? Nemusíte. Jakékoliv problémy vyřešíme rádi za vás. Naše stavební společnost dodává rodinné domy na klíč přesně podle vašich představ. Stejně tak pro vás či vaši firmu vybudujeme na zakázku bytové, občanské či průmyslové stavby.

Máme kvalifikovaný tým zaměstnanců i spolupracovníků, jejichž zkušenosti jsou zárukou úspěšné přípravy, projekce i realizace bytových i občanských staveb. Naše služby tak kromě realizace zahrnují také zajištění projektové dokumentace a inženýrské činnosti. Zatímco my budeme stavět, vy už můžete v klidu přemýšlet o tom, jak svůj nový rodinný dům na klíč zabydlíte.

Rekonstrukce domů a bytů, zateplení a fasády

Pokud už rodinný domek či byt máte a chcete jej zušlechtit, pomůžeme i vám. Naše firma zajišťuje také rekonstrukce domů i bytů na klíč včetně realizace půdních vestaveb a nástaveb. Nemusíte se stěhovat, a přece díky nám budete bydlet v novém. Aniž byste si museli dělat starosti s dokumentací či návrhy.

Kromě rekonstrukcí a renovací bytů a domů se naše společnost zabývá také realizací fasád a zateplením objektů. Zajišťujeme výstavbu sádrokartonových systémů a položení zámkové dlažby.

V minulosti jsme pracovali například na přestavbě nebytových prostor v bytový komplex. Máme za sebou řadu rekonstrukcí rodinných domů, bytů i občanských prostor, například tělocvičny nebo základní školy. K našim hojně využívaným službám patří také větší zakázky výměny oken.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo