Horský penzion "Na statku" České Petrovice (České Petrovice)

Nekuřácký penzion s kapacitou 40 lůžek, vhodný pro rodiny s dětmi, s restaurací, vinárnou a společenskou místností, kde lze pořádat svatby i firemní akce. Leží v Orlických horách v obci České Petrovice pod vrchem Adamem na křižovatce cykloturistických a lyžařských tratí, 200 m od skiareálu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • České Petrovice 69
  • 564 01 České Petrovice
  • Nejbližší město Žamberk ve vzdálenosti 14 km, po projetí náměstí směrem k zámku, hned pod kopcem zatáčka 180° doleva na Kunvald, po hlavní, na konci Žamberka doprava směrem na Klášterec nad Orlicí. V Klášterci ihned za mostem 90° doleva a po 200 metrech doprava do kopce na České Petrovice. V Českých Petrovicích přejet rovně přes kruhový objezd po cca 150 metrech cesta doleva 70 m k penzionu. U odbočky billboard stojící u malé roubenky.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Penzion byl zrekonstruován na místě bývalého statku s veškerými nároky na moderní a pohodlné ubytování, avšak zachoval si intimní ráz rodinného penzionu s ohledem na původní prvky statku (klenby, dřevěné obložení, trámoví a kamenné části stěn v společných prostorách).

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s WC, sprchou nebo vanou, některé s balkonem, jiné se zajímavým řešením dřevěného patra na spaní přímo v pokoji.

Jsou zde dva dvoupokojové apartmány pro 4 až 6 osob. K plné spokojenosti ubytovaných je zde výborná kuchyně, zaměřená především na klasickou českou kuchyni i na minutky a schopná přizpůsobit se chuti a všem přáním zákazníka včetně diet.

Společenskou místnost lze v létě propojit s venkovním posezením u krbu, což je obvzláště vhodné pro pořádání svateb a dalších hromadných akcí. Nedaleký sportovní areál skýtá mnoho druhů sportovních vyžití, a to jak v zimě, tak v létě. Je zde lyžařská škola, udržovaná sjezdovka s technickým zasněžováním a nočním lyžováním, půjčovna lyžařského vybavení i kol.

Přestože se penzion nachází přímo ve středu obce a těsně u skiareálu, je vzdálen 70 metrů od silnice s velikým pozemkem okolo, kde si mohou hrát děti na dětském hřišti, aniž by hrozilo, že vyběhnou přímo na silnici.

Auta mohou parkovat přímo u penzionu s výjimkou období většího množství sněhu, kdy je lépe po vyložení zavazadel sjet na parkoviště u silnice, aby bylo možno cestu protahovat a nedošlo k zapadání nebo zahrnutí aut sněhem.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo