Q-SERVICE (Praha)

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.

Q-SERVICE TRUCK je mezinárodní sít nezávislých servisů, které se zabývají opravami nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a autobusů a byla založena v roce 1999 v Polsku.
Tato servisní sít se zaměřuje hlavně na opravy vozidel evropských značek jako jsou RENAULT, IVECO, VOLVO, SCANIA, DAF, MERCEDES, MAN.
V současné době koncept Q-SERVICE TRUCK zastřešuje servisní partnery v Polsku, České republice, Rumunsku, Litvě. V roce 2016 se plánujeme rozšíření v dalších zemích, a to na Slovensku, Bulharsku, Madarsku, Chorvatsku a Lotyšsku. V následujícím roce očekáváme působnost až ve 12 evropských zemích.
Cílem servisního konceptu je uspokojit nejnáročnější zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb, vysokých technických znalostí, prostřednictvím kvalitní servisní techniky a za využití originálních i alternativních náhradních dílů.

Abychom zajistili v celé síti trvalé dosahování vysoké kvality služeb, provádíme v našich autoservisech pravidelné testy úrovně služeb a kontroly dodržování standardů. Testy probíhají formou tzv. „mystery shopper“.

Systémem pravidelných školení je v síti Q-SERVICE zabezpečena vysoká odborná úroveň a technické znalosti personálu. Průběžně vzdělávaní pracovníci tak disponují nejen certifikáty odborné způsobilosti, ale i potřebnými zkušenostmi k tomu, aby služby byly poskytovány na maximální profesionální úrovni.

Automobiloví výrobci a importéři nesmí odmítnout přijetí reklamace na vadu ani nijak omezit záruku na vozidlo, pokud jeho majitel pro pravidelnou údržbu a garanční servis využívá služeb nezávislého opravce. Výrobci také nesmí podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem ve své vlastní autorizované síti.
Majitel vozidla má podle platné Evropské legislativy, tzv. „blokové výjimky“ právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to také v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Výrobci jsou navíc povinni poskytovat technické informace o daném typu vozidla také nezávislým opravcům (autoservisům).

Speciální nabídka
Sjednejte si asistenci na cesty!

Je toto moje firma?
 • Novodvorská 1062/12
 • Praha
 • 142 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

 • MasterCard
 • Visa
 • Hotovost
 • Faktura

Více informací

Založeno roku: 2016

Jsme členem: Inter Cars Group

Mluvíme jazyky: Čeština, Angličtina

Produkty: Tlumiče, Brzdy, Ložiska kol, Díly řízení a zavěšení, Spojky, Poloosy a homokinetické klouby, Filtry, Těsnění motoru / motorové díly, Kladky, Řemeny, Vodní pumpy, Chladiče, Výfuky, Zrcátka / světla / okna / žárovky, Svíčky, Autobaterie, Startéry a alternátory, Díly zapalování, Oleje, Nemrznoucí směsi, Autochemie

Značky: SACHS, TRW Automotive, Brembo, Textar, Magneti Marelli, Robert Bosch GmbH, SKF Group, BTA, FAG, LEMFÖRDER, Moog, YAMATO, KNECHT, Sofima, KS Motor Servis, Castrol, Shell, Motul, Ruville, DELPHI, VALEO, Ate, FERODO, COMMA, BOSAL, SPIDAN, OSRAM, FILTRON, GOETZE, DENSO, Elring, PIERBURG, EXEDY, PHILIPS

Služby: E-shop náhradních dílů, Opravy osobních automobilů, Opravy nákladních vozidel, Pneuservis, Diagnostika vozidel, Opravy motorů, Opravy brzd, Opravy tlumičů, Opravy klimatizací, Měření emisí, Příprava a zajištění STK, Lakování v lakovacím boxu, Diagnostika podvozku (geometrie), Výměny autoskel - autosklo servis, Náhradní vozidlo, Prodej Pneu, Odtah vozidel, Mechanické opravy, Údržba a prohlídky dle servisního plánu vozidla, Diagnostika sériová (OBD,EOBD), Diagnostika systémů (osciloskop), Karosářské opravy (s rovnacím rámem), Karosářské opravy (drobné bez rovnacího rámu), Diagnostika brzd (válcová/plošinová zkušebna), Montáž zabezpečení vozidel, Montáž autodoplňků, Prodej náhradních dílů a autodoplňků, Odtahová služba, Asistenční služba, Vyzvednutí a přistavení vozu (pick-up service), Zajišťuje Q-SERVICE ASSISTANCE, Zapůjčení náhradního vozidla

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • So Zavřeno
 • Ne Zavřeno
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo