M - SOFT - Servis výpočetní techniky Jihlava

HARDWARE-SOFTWARE-INTERNET

Servisujeme počítače, servery, tiskárny a další příslušenství. Instalace počítačových sítí. Poskytujeme bezdrátový internet, antispamový filtr IronPort, měříme strukturované kabeláže a projektujeme datové sítě. Na našem e-shopu si můžete vybrat spolehlivou výpočetní techniku.

tel:
+420 567 213 047
fax:
+420 567 213 047
e-mail:
msoft.telc@m-soft.cz
web:
www.m-soft.cz
e-shop:
www.jihlava.smat.cz
e-shop:
shop.m-soft.cz
  • U Horní brány 11
  • Telč - Telč-Podolí
  • 588 56
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexnost našich služeb a široká nabídka zboží vás překvapí

E-shop s výpočetní technikou    E-shop s kancelářskými potřebami

Servis a opravy notebooků, počítačů PC a tiskáren

Servisujeme počítače s operačním systémem Microsoft Windows. Poskytneme záruční i pozáruční servis pro většinu značek notebooků (Lenovo, Acer, HP, Asus, Packard Bell, Fujistu) a tiskáren (Canon, Epson, Minolta, Lexmark).

Opravy stolních počítačů

Pomůžeme vám s  hardwarovými i softwarovými problémy. Diagnostikujeme a opravíme všechny běžné komponenty i programy.

Opravy notebooků

Máte prasklou obrazovku, nefunkční DVD mechaniku, pevný disk, politou klávesnici, vadnou baterii nebo vylomený napájecí konektor? Pomůžeme vám s rychlou opravou.

Opravy tiskáren

Zajistíme diagnostiku a opravy veškerých běžných typů inkoustových a laserových tiskáren. Spolehlivě odstraníme závady typu zasekávajícího se papíru, špinění a skvrn na papíru při tisku nebo nefunkčního podavače.

Odvirování

Nechcete to, ale stane se to ani nevíte jak. Počítačové viry mohou ohrozit nejen vaše soukromá, ale i pracovní data. Proto je nutná prevence v podobě antivirových programů či firewallů. Každou další hodinou práce na zavirovaném počítači riskujete nevratné poškození operačního systému nebo v krajním případě i definitivní ztrátu dat. Váš počítač odvirujeme, přičemž se vždy maximálně snažíme vyhnout reinstalaci.

Záchrana a obnova dat

Dokážeme obnovit data z mechanicky poškozených pevných disků, ale i data která byla smazána či zformátována. Pro úspěšnou obnovu je velmi důležité ihned po zjištění problému přestat používat počítač a kontaktovat nás.

Instalace Windows

Potřebujete rychle nainstalovat, přeinstalovat či profesionálně nastavit operační systém Windows, Linux? Nemusíte nikam cestovat, naši technici přijedou za vámi. Profesionálně nastaví BIOS, nakonfigurují OS i s ovladači a vyzkouší funkčnost instalace. Při reinstalaci zálohujeme veškerá data, abychom předešli jejich poškození.


Široká nabídka dalších služeb

Poštovní služby

Přemýšlíte o založení schránky pro komunikaci se zákazníky nebo jen tak pro soukromé účely? Zařídíme vám vytvoření mailboxu na zajímavé a seriózní doméně ji.cz. Do těchto schránek lze přistupovat přes protokoly POP3, POP3S, IMAP, IMAPS. Potvrďte si správné nastavení poštovního účtu.

Volejte bez paušálu s VoIP

Zjednodušeně řečeno, máte možnost telefonovat a přijímat hovory bez paušálu za telefonní linku. Metoda VoIP neboli IP telefonie vám umožní přenos digitalizovaného hlasu prostřednictvím počítačové sítě. Využívá se pro telefonování prostřednictvím Internetu, intranetu či jakéhokoli jiného datového spojení.

Webhosting

Přejete si mít prezentaci umístěnou na jiném serveru? Využijte hostování u nás. Přesmerujeme DNS vaší domény kamkoli do světa.

Našim zákazníkům obvykle nabízíme webhosting v jednom balíčku společně s FTP prostorem. Zdarma na požádání zřizujeme MySQL či  MSSQL databáze.

Internetová televize 2. generace

Sledujte pořady vysílané až 30 hodin zpětně, přeskakujte reklamy nebo si vraťte běžící pořad zpět na začátek. Internetová televize vám umožní nahrávat až 40 hodin. Více informací...

Antispam a antivirus Ironport

Odstraňte s námi 99 % spamů. Využijte zařízení Ironport od firmy Cisco, které pracuje jako transparentní poštovní filtr, který vám zajistí doručení již odfiltrované pošty od spamů a dalších nežádoucích e-mailů.

Pro celou nabídku našich služeb navštivte naše stránky www.m-soft.cz

Otevírací doba

  • Po 13:0017:00
  • Út 9:0012:00 13:0017:00
  • St 9:0012:00 13:0017:00
  • Čt 9:0012:00 13:0017:00
  • 9:0012:00 13:0017:00
  • Máme právě otevřeno

E-shop, produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo