Hodnocení firmy Cestovní kancelář SKALLA CZ

*
*
*
*
*
8 hodnocení
Hana.krizova1985
27.4.2019
*
*
*
*
*

S Skallou jsme v Lignano byli 4 krát ,bohužel jsme na dobré kuchaře měli štěstí jen jednou,byl to starší pán ale vařil skvělé ,jinak 3krat to bylo slabší.Jeli jsme autobusem a jak píše pan predemnou celkem drahé,ale auto nemáme tak nám nic jiného nezbývalo.Stany byly krásné nove a rovné postavené,nealko došlo už ve čtvrtek ale piva měli dostatek.Na pláž je to dále než uvádějí v katalogu cca 10 min chuze k moři a potom hledání volného místa.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
michalka.karel
9.8.2018
*
*
*
*
*

Po 6 jsme že Škálou byli v Lignanu,co se týká kuchyně ,není co vytknout, manžele Padrtkovi nikdy nezklamou,co ovšem mě zklamalo,tak nenazranost majitelů cestovky,účtovat si parkovne za auto ,když Italové jim ho neúčtují (ověřeno v Campu).Taky za dopravu si účtují moc,vývar z dopravy cca 30000kc je celkem hodně.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
bora666
1.7.2018
*
*
*
*
*

Po roce musím opět napsat hodnocení. Dovolená opět super, byli jsme v Lignanu v termínu od 22.6. do 1.7. Delegátka, paní Petra Kuřátková, skvělá, ochotná, milá a stále usměvavá. Kuchařky super! a doufáme, že je uvidíme i příště! Již nikdy, prosíme, paní Ditrichová, která byla turnus před námi. To, co opět předváděla, to se opravdu nedá omluvit. Byli jsme rádi, že jsme se s ní minuli. Jak můžete takovou ženskou strpět. Ještě malá připomínka k řidičům, kteří jeli 30.6. zpět. Neškodilo by, kdyby absolvovali kurz slušného chování vůči klientům. I připomínka lze říci slušně. I kufry jdou nakládat v klidu a netřískat s nimi. Náš se jim podařilo roztrhnout. Stejně jako loni podotýkám, že se nedáme odradit a pojedeme s vámi zase.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
sarina159
11.7.2017
*
*
*
*
*

S CK Skalla jsme jeli na dovolenou již po páté. Letos to bylo podruhé Lignano. Vždy jsme byli se vším spokojení, s ubytováním, sprchami, kuchaři, delegátkou.. Letos jsme měli delegátku, která nebyla skoro nikdy k zastižení když jsme chtěli poradit a když už jsme ji zastihli, tak vůbec nevěděla. Paní kuchařka byla velmi nepříjemná a arogantní, že se jí člověk bál poprosit o limonády nebo pivo. Ještě měla spoustu blbych připomínek. Roky předtím byla delegátka i kuchaři super, letos o dost horší. Vlastně jsme si vše zařizovali sami a paní delegátka věděla prd. Co se týče stanů a hygieny, tak vše v pořádku. Jen chvíli trvá než si zvyknete na cikády.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
bora666
2.7.2017
*
*
*
*
*

Byli jsme letos se Skallou na dovolené již po deváté. Letos to bylo Lignano. Vše v naprostém pořádku jen malá připomínka k paní kuchařce, která vařila v týdnu od 24.6. do 1.7. Tak arogantní a sebestřednou osobu jen tak nepotkáte. Jednala s námi jak s malými dětmi. Doposud kuchaři měli při vydávání obědů stopku u výčepu, tato paní klidně točila pivo a my stáli ve frontě. Ano, jsme na dovolené, času dost, ale ono by to pivo počkalo, stejně jako v předešlých letech. Nicméně, neotrávila nás natolik, že bychom nejeli s vaší cestovkou příští rok znovu. Takže tímto děkujeme a těšíme se na příště.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
monča
28.8.2016
*
*
*
*
*

S CK Skalla jsem strávila dovolenou v Lignanu v kempu Sabbiadoro. Jsem velmi spokojená s cestou, ubytováním, kuchyní a hlavně s delegátkou, která se o vše postarala do posledního detailu. Jsem klientka, která bere vše s rozumem a nehledá na všem mouchy. 28.8.2016

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
SpokojenáKlientkaKatka
25.8.2016
*
*
*
*
*

Byli jsme na dovolené s cestovní kanceláří Skalla z Hradce Králové na Palmové riviéře a vrátili jsme se naprosto nadšení. Pohodová dovolená, čisté ubytování, milá delegátka, snad jen dlouhá cesta autobusem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jirka.Pulec
6.9.2015
*
*
*
*
*

Lignano-Sabbiadorro kemp - byli jsme pod stanem, naprosto bezproblémová a krásná dovolená. Cesta busem (skvělým) dobrá, ubytování ve stanech dle očekávání, super (podlážky, elektřina, větraný), posezení u stanu, v kuchyni (jídelně) pohodové (samozřejmě se v každém zájezdu najde jeden dva blbové), kuchyně na možnosti skvělá, česká, hladem jsme určitě netrpěli, naopak, české pivo,.......dáváme jedničku. Pavla a Jirka

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Přidat hodnocení
 • Ulrichovo náměstí 762/6
 • Hradec Králové
 • 500 02
 • vedle Bati
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo