Hodnocení firmy Stáj Štěpán - Jakub Štěpán

*
*
*
*
*
14 hodnocení
podkovar
8.12.2017
*
*
*
*
*

DOPORUČUJI NA USTÁJENÍ I JEŽDĚNÍ .DĚLAJÍ TO ZDE PRO KONĚ.JSTE SUPER.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
😘
14.8.2017
*
*
*
*
*

Jezdím do Stáje již rok a půl a super.Byla sem tam kurzu a díky precizní práce trenérky Majdy jsem se posunula o obrovský skok dopředu a za to moc děkuji.Kone, lidi, prostředí super.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano8 ne0
😘
7.8.2017
*
*
*
*
*

Mám zde koně již třetím rokem a jsem nadmíru spokojená s veškerým servisem od Majdy i Kubi.A koníci se tu mají moc fajn.Mohu jenom doporučit .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano10 ne0
cindinahry
23.10.2016
*
*
*
*
*

Jezdecký kurz, který jsme letos absolvovali nás příjemně překvapil. Koníci jsou bezproblémoví, dají se krásně chytit a připravit. Jsou poslušní, ale jsou to prostě koně, takže po nich nemůžeme chtít, aby nás pouze vozili. Nicméně naučili jsme se spoustu dovedností v sedle. Domluva s majitelkou je bez problémů. Mohli jsme si vybrat, zda chceme na vyjížďku nebo na jízdárnu, obojí bylo velmi příjemné. Celkově se nám kurz líbil, skvělý kolektiv majitelů i dalších jezdců. Byli jsme opravdu spokojeni a těšíme se příští rok :)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne0
lenka horak
17.7.2016
*
*
*
*
*

Ve Stáji Štěpán jsem se zúčastnila týdenního jezdeckého kurzu - porpvé a naposledy. Neprofesionální a arogantní přístup trenérky/majitelky. Její rádoby "trénování" bylo jen prosté recitování pouček z učebnic o ježdění - žádné praktické zkušenosti (koně prý dělá 25 let), vzhledem k těhotenství ani nemohla předvést svoje jezdecké "umění" #tongue# Snažila se vyjít vstříc, ale z očí jí vyzařovala řádná dávka neochoty. Pokud člověk přišel se svým názorem, že někde se něco dělá nebo učí jinak, nechtěla o tom ani slyšet a ještě dotyčného (jiného trenéra) označila, s prominutím, za deb*la. Pana majitele radši komentovat nebudu #thumbdown# . Zkrátka měšťáci, co to tu koupili za pár korun a teď se snaží z lidí vytáhnout (sprostě) prachy za NIC!!! #surprise# Pokud chcete výuku na kvalitních školních/provozních koních, tak tudy cesta nevede. Koně nevychovaní, pro výuku nedostatečně přiježdění (troufám si říct i ne na 100% zdraví), kousali (pokud jste za toto koně potrestali, byli jste obviněni z necitlivého zacházení), o problematice chytání ve výběhu ani nemluvě; výběhy nedostatečně zabezpečené (z hlediska přístupu hřebců ke klisnám) - vrchol nezodpovědnosti!!! #clap# Koně spí v boxech o velikosti, ani ne, 3 krát 3 metry skoro na holé zemi, hnůj vyházený jen tak, aby se neřeklo, velice znečištěné výběhy; kupované, nevábně vonící seno a místo poctivého jádra granulované chemické směsi v šíleném množství. Koně nonstop venku za každého počasí. Majitelé se celý den váleli na lavičce u kafe a s cigaretou v ruce, největším vrcholem bylo, když si naše "průvodkyně" (16ti letá holka - další nezodpovědnost, když do terénu pustí "děti" s člověkem, který za sebe ještě nemá zodpovědnost a má zodpovídat za někoho jiného) na vyjížďce zapálila. Co se ubytování týče, vše (podle slov majitelky) v rekonstrukci, pokud jsou zde už však tak dlouho, potom nechápu, že ty nejzásadnější problémy už dávno neodstranili (zvláště pokud poskytují ubytování), jsem přesvědčená, že za dalších 10-20 let to tam bude vypadat úplně stejně... Znám stájí víc, a ve všech se kolem koní někdo 24h motá, kdežto tady byly stáje liduprázdné... VŘELE NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #horsehead#

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne18
:-)
10.5.2016
*
*
*
*
*

DOPORUČUJI,MÁM ZDE DVA KONĚ CCA DVA ROKY A PO VYSTŘÍDÁNÍ NĚKOLIKA STÁJÍ JSEM NAPROSTO KONEČNĚ SPOKOJENÁ S PÉČÍ,VÝŽIVOU A PROSTĚ KOMPLEXNÍM SERVISEM.VELIKÉ DÍKY

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano10 ne0
:-)
7.5.2016
*
*
*
*
*

Doporučuji a chválím.Mám tady koně už pár let a jsme moc spokojení.Nechápu ty pomlouvače,asi druh uspokojení.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne1
morskykonik24
6.5.2016
*
*
*
*
*

Stáj, kde jde jen o peníze a ne o blaho koní. Slíbí se Vám hory doly, hlavně Vás přesvědčit dát si tam koně, ovšem realita je úplně jiná ;) Sejdete z očí a na koně se Vám kašle ! ovšem kdo nevěří a hájí tuto stáj-všichni jsme se probrali a odešli, vyzkoušejte a uvidíte sami, stačí se podívat na recenze a zamyslet se nad negativními zkušenostmi nebo se poptat v okolních stájích a zjistit si kdo tam měl koně a proč odešel, je to desítka lidí ;)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne12
:-)
5.5.2016
*
*
*
*
*

Fajn majitelé a parta lidí,máme tam ustájené koně už přes dva roky a jsme moc spokojení a koníci též

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano11 ne1
MÍLA
16.2.2016
*
*
*
*
*

VELKÉ DOPORUČENÍ.JEZDÍM TAM UŽ NĚKOLIK LET A MOC DĚKUJI ZA VSTŘÍCNOST ,PROFESIONALITU ,PRACOVNÍ NASAZENÍ A STAROST O KONÍKY.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano11 ne1
Přidat hodnocení
  • Krásná Ves 32
  • 294 25 Krásná Ves
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo