City Apart Hotel *** - ubytování Brno

Komfortní ubytování v Brně

Poskytujeme nejlepší služby za nejvýhodnější cenu! Pohodlí, prostor, klid a úplné vybavení najdete v každém pokoji City Apart Hotel.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Komárovské nábřeží 405/2
  • Brno - Komárov
  • 617 00
  • rohová budova na zastávce MHD Konopná, v blízkosti centra i dálnice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
kkleinova
11.2.2014
*
*
*
*
*

spokojeni,jezdíme s přítelem po vlastech českých a tak mohu srovnávat opravdu z mé strany objektivně.

zobrazit všechna hodnocení
od 1200,-  za 1 osobu a noc
od 1900,-  za 2 osoby a noc

Více informací

Ubytování v hotelu CITY APART HOTEL

Jedete služebně do Brna a hledáte vhodný hotel? Ubytujte se v City Apart Hotel. Kromě pohodlného ubytování v moderně zařízených pokojích nabízíme i pronájem prostor pro kongresy a semináře.

Velkou výhodou hotelu je jeho umístění v centru města v blízkosti nejdůležitějších dopravních tras i veřejných dopravních prostředků. Na zastávku MHD to je 2 minuty chůze, sídlíme v blízkosti autobusového nádraží Zvonařka a nákupního centra Galerie Vaňkovka. V centru města budete tramvají do 10 minut. Výborné napojení na dálnice D1 (Praha, Ostrava, Vídeň) a D2 (Bratislava).

Návštěvníci BVV se z výstavních prostor k nám dostanou rovněž do 10 minut, své auto zaparkujete v naší kamerově hlídané garáži bezplatně. Prostornou a bezpečnou garáž každým rokem ocení i příznivci Moto GP. Zajistíme dopravu na letiště v Tuřanech, stejně tak na Masarykův okruh, brněnskou ZOO a přehradu, do vily Tugenhat či jakoukoliv další atraktivní lokalitu Brna a jeho okolí. Za hotelem vede cyklostezka, která vás zaveze po krásných a bohatých koutech Jižní Moravy a uspokojí vaše putování za vínem. Strávit čas nákupy můžete i v nedalekém nákupním centru Olympia či ještě bližším Avion Shopping parku. Zasportovat si můžete třeba v přilehlém Victoria Centru, večer si pak kulturně užít třeba v Národním divadle města Brno. Pokud hledáte dlouhodobé ubytování, rádi vám sestavíme nabídku.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo