Hodnocení firmy Lignia Dřevostavby, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
brad.007
6.2.2021
*
*
*
*
*

Začínáme s firmou Lignera stavět.Mame od nich i desku.Dlouho jsem pátral cca rok..jakou firmu si vybrat.Rozhodoval jsem se mezi lignerou a ještě dvěma dalšími.Nakonec jsem vybral firmu Lignera,hlavně kvůli tomu,že jsem navštívil pár jejich hotových domů a majitelé byly spokojeni.Technologie průměr.Dalsi věci proč jsem si firmu vybral bylo to,že jsem mluvil s vyhlášeným dozorvedoucim dřevostaveb panem Pavlem Šimkem.Rekl jsem mu o těchto 3 firmách ,a hlavní bylo to, že znal Firmu lignia,dělal jim dozory,zná i pana Majitele,a v podstatě nic proti nim neměl.Doufam že budu mít i já štěstí a firma mi udělá domeček bez chyby.Pokud někdo mi chce,něco říct,můžete napsat.brad.007@seznam.cz

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Norbert Rabas
18.8.2020
*
*
*
*
*

Nemám s firmou Lignia dřevostavby dobrou zkušenost, abych byl přesný, nemám dobrou zkušenost s panem Komihou. Ale pan Komiha bude mít patrně stejný pocit ze mě. Těžko říci, kde se stala chyba, každopádně stavět budu s jinou firmou.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
tomas.sedla
16.8.2020
*
*
*
*
*

Dobrý den,chtěl bych se podělit o zkušenosti s firmou Lignia.Letos jsem si nechal postavit dům 161GT.Jsem velice rád,že jsem nedal na negativni recenze.Harmonogram byl splněn v naplanovanem terminu a práce dělníků se mi velice líbila a také s nimi byla skvělá domluva.Velke díky panu majiteli firmy Lignia ,vedoucímu stavby a všem zaměstnancům firmy kteří odvedli skvělou práci.Dekuji Sedlacek.Tutu firmu doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
DanielaJan.1004
5.12.2016
*
*
*
*
*

Společnost Lignia jsme poprvé oslovili v červnu 2016. První reakce na naši poptávku byla rychlá a působila až suverénně bezproblémově. Rovněž reference dvou uživatelů již postavených domů působily velmi pozitivně. Tím veškeré klady končí. Zájem jsme měli o typizovaný dům, jedinou podmínkou bylo plynové teplovodní topení. Možná to byl ten důvod, proč s námi majitel a zároveň kontaktní osoba této společnosti přestala komunikovat. Bylo nutné se několikrát telefonicky i mailem připomínat. Z toho důvodu jsme Lignii nabídli, že si tuto úpravu provedeme sami, což nám bylo odsouhlaseno. Opět následovalo zdlouhavé nahánění jednatele Lignie. Povedlo se nám i dohodnout v říjnu schůzku v Říčanech (kancelář Furud). Z naší strany jsme byli připraveni ze 100% specifikovat kompletní výbavu domu. Zde jsme nakonfigurovali a odsouhlasili domek s výbavou. Opět následovala delší odmlka doprovázená našimi telefonickými urgencemi. Od června do konce října jsme ztratili 5 měsíců času, aniž bychom se dozvěděli alespoň cenu díla (a to víme, co chceme a máme stavebně připravený pozemek). Jak taková společnost může vůbec fungovat? Nedokážeme si představit, jak asi probíhá stavba nebo dokonce řešení vad v záruční době. S podobným jednáním jsme se doposud nesetkali a tuto firmu nedoporučujeme! Jednání bylo neprofesionální a nekorektní.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne1
regiss
27.10.2015
*
*
*
*
*

Nám staví fa Lignia domek 136. Zatím žádné problémy tak uvidíme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
Novotný
3.9.2015
*
*
*
*
*

Chci se podělit se zkušeností s firmou Lignia. Nechal jsem si postavit dům 136A a nemám co vytknout. Perfektně sehraný tým pracovníků, jednání pana majitele velmi přívětivé. Udělali vše co jsem si přál, bydlíme bez potíží. Mohu jen doporučit. Novotný Praha východ

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
Přidat hodnocení
tel:
+420 515 222 788
fax:
+420 515 222 788
e-mail:
info@lignia.cz
web:
www.lignia.cz
ceník:
www.lignia.cz/cenik
  • Mlýnská 326/13
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo