Hodnocení firmy Dita Fleischlingerová

*
*
*
*
*
8 hodnocení
patkha
8.12.2021
*
*
*
*
*

Dnes jsem dostala od paní Dity objednanou zásilku a musím říct, že už dlouho jsem neviděla tak krásně zpracované šperky. Mám z nich velikou radost! Také rychlost dodání byla perfektní, vřele doporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
zdena.zamecnikova
9.8.2021
*
*
*
*
*

Dobrý den, šperky paní Dity můžu jenom doporučit, už jsem zde nakupovala a opravdu nádherné šperky, které nekoupíte jinde. Mám několik souprav, které ráda nosím. Oceňuji rychlost a komunikaci, se kterou paní Dita vždy přistupuje. Přeji jí hodně spokojených zákazníků a těším se na nějakou akci, kde si budu moci osobně vybrat. Zámečníková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
lucie.zamecnikova
6.8.2019
*
*
*
*
*

Dobrý den, nákup šperků u paní Fleischlingerové mohu jenom doporučit. Nejen že šperky odpovídají fotografii na webu, ale i emailová komunikace s paní Fleischlingerovou je super. Na můj požadavek paní vyměnila háčkové zapínání za jiné.. .z červených souprav na webu jsem si žádnou nevybrala a paní mi velmi ochotně nafotila soupravy, které dokončila, tak jsem si vybrala z těch....Požadovala jsem i jiný den odeslání balíčku z důvodu mé nepřítomnosti doma, paní Fleischlingerová odeslala v den, o který jsem ji poprosila...po odeslání jsem balíček druhý den obdržela...no prostě samá superlativa. Balíček dorazil precizně zabalený a každá souprava (objednávala jsem 4) byla zabalena v dárkovém balení, takže poslouží třeba jako dárek. A šperky jsou opravdu luxusní a každý je originál. Tímto ještě jednou paní Fleischlingerová velké díky.....Lucie Vrbová (Zlín)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
marta.kolibova
16.9.2018
*
*
*
*
*

Šperky paní Fleischlingerové jsou nádherné, všichni v práci je obdivují, příbuzným jsem je darovala k narozeninám a byly nadšené. Paní Fleischlingerová je milá, příjemná paní a velmi dobře se s ní jedná. těším se na další setkání. M.K.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
brytt
3.9.2018
*
*
*
*
*

Komunikace a následné doručení zboží proběhlo skvěle. Výrobky jsem se bál trochu objednat, protože fotografie mohou klamat, ale skutečnost vůbec nezklamala. Náhrdelníky byly objednány pro mou ženu k narozeninám, a jelikož je kreativní nátury, čekal jsem na reakci při předání. Byla unešená krásou a originalitou. Vřele mohu doporučit nákup na stránkách paní Fleischlingerové. Pokud budu opět řešit nějaký ten dárek, určitě se rád podívám na aktuální nabídku šperků.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
o.hil
11.10.2016
*
*
*
*
*

U paní Dity jsem zakoupila před šesti lety náušnice s kterými jsem procestovala celou Evropu. Pro jejich výbornou vlastnost - lehkost je nosím denně. I po šesti letech nošení, neztratily nic na své kvalitě. Proto jsem si letos na brněnském vinobraní 2016, zakoupila soupravu a náramek. Z výrobků jsem nadšená...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Oldřich
3.9.2016
*
*
*
*
*

Na kulturní akci "Dožínky JMK" jsem v Brně na náměstí Svobody zakoupil pro moji přítelkyni, na stánku paní Dity šperky: Náhrdelník, náušnice a prstýnek. Přítelkyně byla ze šperků nadšená. Po zhlédnutí e-shopu, ještě bude objednávat sponu do vlasů a jiné šperky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
msimova
20.8.2016
*
*
*
*
*

skutečně potvrzuji “krásné originály, které jinde nepotkáte, dobré ceny, možnost šperky vidět v ateliéru a ihned zakoupit, výborná komunikace, ve skutečnosti hezčí, než foto v eshopu, přijatelné poštovné při zasílání, úplně jiný level šperků, než nabízí většina prodejců, všem doporučuji.”

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 544 234 751
fax:
+420 544 234 751
e-mail:
dita.fle@gmail.com
web:
www.sperkydita.hys.cz
  • Nad lomem 2636/11
  • Brno - Líšeň
  • 628 00
  • vedle Hotelu Velká Klajdovka
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo