Oknotherm Servis, s.r.o. (Brno - Královo Pole)

Zajišťování prodeje a montáže oken, dveří a stínící techniky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Svatopluka Čecha 1201/39
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

PLASTOVÁ OKNA BRNO

Plastová okna se stávají stále více oblíbenými. Je to ideální varianta pro všechny byty, moderní domy, kanceláře a jiné veřejné prostory. S dnešním pestrým výběrem není problém vybrat plastová okna, která budou přesně pasovat do konkrétního interiéru. Proto si prohlédněte naši bohatou nabídku a zvažte široké možnosti pořízení těchto oken - plastová okna Brno.

DŘEVĚNÁ OKNA BRNO

Dřevěná okna jsou tradice a klasika v jednom. Zároveň však díky dnešním moderním technologiím mají daleko lepší vlastnosti než dřív. V naší nabídce najdete dřevěná okna vyrobená z jehličnatých dřevin borovice a smrku, z listnatých dřevin a zpracováváme i například luxusní dub a exotické meranti. Výběr je pouze na Vás - dřevěná okna Brno!

INTERIÉROVÉ DVEŘE BRNO

V naší nabídce najdete mnoho variant pro interiérové dveře pro Váš rodinný dům nebo byt. Hlavní kategorie dveří jsou - dýhované, laminátové CPL a HPL, foliované a stříkané barvou RAL. Nabízíme výhradně interiérové a vysoce kvalitní dveře značky GERBRICH s.r.o. . Vyberte tedy optimální interiérové dveře do Vašich prostor!

GARÁŽOVÁ VRATA BRNO

Garážová vrata dělíme v naší nabídce na výsuvná a průmyslová. Z každé této sekce můžete vybírat garážová vrata k různým účelům. Nejčastěji pro sklady, výrobní haly a garáže. Automatické dveře pak do veřejných prostor a výsuvná pro garáž. Mezi největší výhody patří vysoká bezpečnost, dlouhá životnost a atraktivní design.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo