Postele Matrace (Brno - Slatina)

Postele z masivu, zdravotní matrace do Vaši ložnice

Dřevěné masivní postele, matrace, lamelové postelové rošty, ložnice a veškerý ložnicový nábytek - Specializovaný E-shop. V sortimentu naleznete široký výběr od předních českých i zahraničních výrobců. Jednoduše můžete objednat postele, matrace na míru a další sortiment pro zdravé spaní.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Langrova 1337/1f
  • Brno - Slatina
  • 627 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Dana Kupková
  • Marek Kupka

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dřevěné postele z masivu nabízíme v rozměrech od 90x200 cm do 200x200 cm. Lze objednat i atypické rozměry postele na míru, případně zvýšené postele, nebo také prodloužené postele do 220 cm délky. Kategorie e-shopu jsou rozděleny podle druhu použitého dřeva: bukové postele, dubové postele, smrkové postele a postele z dalších druhů dřevin.

Pro chytré řešení menších ložnic doporučujeme postele s úložným prostorem, které zastupují jednu samostatnou oblast e-shopu. U postelí s úložným prostorem můžete vybírat nejen materiál, odstín a provedení postele, ale také směr přístupu do úložného prostoru. Přístup do úložného prostoru postele zajišťují čelně, nebo bočně výklopné rošty. Za zmínku stojí české kvalitní postele s úložným prostorem od předního Českého výrobce Vykona.

V poslední době se rozšiřuje zájem o rozkládací postele, které jsou velmi praktické pro svoji variabilitu. Rozkládací postele lze využít jako kanape do předsíně, nebo hostovského pokoje a v případě potřeby rozložit na plnohodnotné dvojlůžko. Rozkládací postele lze také umísti do rohu pokoje, přičemž můžete vybírat mezi pravou a levou variantou.

Matrace do postele jsou opět široce zastoupeny na www.postele-matrace.cz  V nabídce naleznete jak pružinové matrace, latexové matrace, nebo matrace z bio pěny, ale také zdravotní a ortopedické matrace. Matrace jsou nejčastěji objednávány v rozměrech 80x200, nebo 90x200 cm. Na přání lze většinu matrací objednat i na míru.

Kontinentální, nebo také hotelové postele jsou trendem poslední doby. Svoji oblibu získali především díky zajímavému vzhledu a zvýšenou ložnou plochou lůžka. Hotelové postele tvoří kompletní funkční celek včetně matrace. Pro hotelové postele zvolte e-shop www.reverie.cz.

Čalouněné postele lze objednat z eko kůže, nebo také z pravé kůže. Pravé kožené postele z kvalitní kůže jsou zárukou krásné ložnice. Kožené postele v rozměrech 160x200 cm, nebo 180x200 cm představují nejoblíbenější rozměry. Čalouněné postele potažené eko kůží, nebo kvalitní látkou můžeme také doporučit v našem sortimentu.

Kovové, nebo ručně kované postele od českých výrobců s dlouhou životností jsou samostatnou oblastí postelí do ložnic. Za zmínku a návštěvu stojí především ručně kované postele, které působí až magickým dojmem. Konstrukce všech ručně kovaných kovových postelí zaručuje stabilitu a pevnost s garancí 10 let. Povrchová úprava kovových postelí a kovaných skříní včetně nočních stolků může bít provedena s patinou. Patina dodává nádech starodávného nábytku a má svoje osobité kouzlo.

Patrové postele a palandy do dětských pokojů jsou důležitou součástí každého dětského pokoje. Kvalitní zpracování a dobré dřevo je zárukou spokojenosti.

Lamelové postelové rošty jsou další důležitou součástí každé postel, vyberete si nejlépe na www.postele-online.cz  Motorové rošty, klasické lamelové rošty 90x200 cm, nebo jiné rošty do postele lze objednat a vyrobit na míru. Polohovací rošty do postele, nebo motorové rošty pro pohodlné polohování jsou dobrou součástí postele a je dobré při jejich výběru sledovat jejich nosnost, počet lamel a další parametry.

V našich e-shopech můžete nakupovat i matrace 1+1 v akci, nebo také zvýhodněné sety postelí. Proto pravidelně sledujte naši akční nabídku.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo