Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, příspěvková organizace (Kostomlaty pod Milešovkou)

Pracujeme ve vzdělávacím programu, který vychází z amerického programu Step by Step - Krok za Krokem - výuka na prvním stupni, která probíhá ve výukových centrech. V rámci evropských fondů má každá učebna interaktivní tabuli, počítače s přístupem na internet a mobilní tabletovou třídu.

Děti na 2. stupni pracují s elektronickými knihami, které mají přístupné ve svých domácích počítačích, mimo jiné pracují i s klasickými knihami.

Provozujeme 7 zájmových kroužků - počítačový, šikovné tlapky, kytara, keramika, přírodovědná praktika, angličtina a vodácký kroužek. Kapacita školy je 120 žáků a bývá z 90 % zaplněna. Máme dojíždějící žáky z měst Bílina, Hostomice, Ledvice a Duchcova (okres Teplice).

Každý rok pravidelně pořádáme týdenní ozdravné pobyty pro žáky 1. i 2. stupně v rámci regionu (Jiřetínsko, Děčínsko, Máchovo jezero, Prachovské skály).

Je toto moje firma?
  • Světecká 285
  • Kostomlaty pod Milešovkou
  • Ústecký kraj
  • 417 54
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Značky: Step by Step

Služby: základní škola, školní družina, školní jídelna, kroužky:, kroužek kytara, kroužek keramika, počítačový kroužek, vodácký a rybářský kroužek

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Sekce a Štítky

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo