Hodnocení firmy Alešův Dvůr

*
*
*
*
*
4 hodnocení
buda72
20.9.2018
*
*
*
*
*

Po roce jsme se opět vrátili do této restaurace. Minulý rok bylo vše naprosto na jedničku, zejména obsluha, snad nejlepší co jsme kdy zažili (usměvavá, rychlá, příjemná). Nyní bohužel naprostá katastrofa! Obsluha arogantní a neochotna, pomalá, spíše neustále stojící u baru. Po usazení jsme čekali cca 10 min na nápoje a o jídle ani nemluvíme a to byla restaurace poloprázdná. A pozor, musíte platit vaši útratu pouze u baru, obsluha nechodí kasírovat ke stolu. Po tomto zážitku jsme šli do jiné blízké hospůdky, kde nás obsloužili včas a rádi. Je vidět, ze popularita místa hostům dává jasně najevo, že je zas tak nepotřebuje, zřejmě nevadí přijít o pár zákazníků.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Sokolovi
18.5.2018
*
*
*
*
*

Strávili jsme týden v penzionu Alešův Dvůr. Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním v domečku. Klid, soukromí, krásná příroda. Pan majitel byl velmi vstřícný. Rozhodně penzion doporučujeme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pavel.sobotovic
9.5.2018
*
*
*
*
*

Po 5-ti letech, kdy jsme sem rádi jezdili na kola, nebo třeba jen jsme se tu rádi jen zastavili cestou na motorce, musím bohužel říci, že po posledních 4 dnech tento prodloužený víkend, už sem NIKDY NEPOJEDEME!!! Bohužel po změně personálu, došlo k totálnímu propadu kvality servisu... Dlouho se mi nestalo, abychom odněkud odjeli o den dříve... velmi špatně se zejména servírky chovají k zákazníkům a je zřejmé, že s tímto povoláním nemají mnoho zkušeností. Při osobním rozhovoru s majitelem, kterého jsem si do té doby vážil, jsem s hrůzou zjistil, že on z obavy aby nepřišel o personál, raději mlčí, nebo se postaví proti zákazmníkovi!!! Personál absolutně nechápe, že je třeba se za chybu omluvit a nejlépe nabídnout náhradní řešení.... Příkladem je, že po objednávce jídla, kdy se servírka 3x vrátí aby se ujistila co jsme si objednali, nám po skoro hodině přijde říct, že žádné jídlo nedostaneme, protože jí “to neodešlo do kuchyně”... a že by kuchaře zabila... , dalším příkladem je, že ráno přidejte na předem zaplacenou snídani, a přivítá vás otrávená kuchařka se slovy “už je půl desátý a já už všechno vypnula!!” ...takže je problematické dostat cokoliv teplého... když se to přeci jen podaří a překonáte odpor personálu... dostanete hnus plavající ve vrstě oleje... Další den si při večeři objednáte jídlo u téže absolutně zmatené servírky, která se nezapomene přijít 3x zeptat znovu a znovu co že to chcete k večeři.... po další více než půlhonině Vám tentokrát již majitel osobně přijde říci, že dvě jídla prostě nedostanete, protože už nejsou.... no sám pro sebe jsem si slíbil, že nebudu psát slohovou práci.... vydalo by to totiž ještě na mnoho vět!!! Poslední poznámkou pro mne nepochopitelně, personál posílá zákazníky do jiné konkurenční! restaurace... atd atd.... Hodnocení na závěr: V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMOHU DOPORUČIT NÁVŠTĚVU TOHTO “ZAŘÍZENÍ”!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
9.8.2017
*
*
*
*
*

perfektní ubytování, báječná kuchyně, velmi pozorný personál, příjemné prostředí pro každého

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
Přidat hodnocení
 • Chlum u Třeboně E22
 • 378 04 Chlum u Třeboně
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po Non-stop
 • Út Non-stop
 • St Non-stop
 • Čt Non-stop
 • Non-stop
 • So Non-stop
 • Ne Non-stop
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo