Infocentrum Město Tábor – Kulturní akce, památky a historie (Tábor)

Tábor – město, které si vás získá

Naše Infocentrum Města Tábor napomáhá rozvoji cestovního ruchu v regionu. Snažíme se dosáhnout trvalého rozvoje regionu a neustále zlepšovat pohled na region jako významnou turistickou destinaci pro turisty. Na našich stránkách najdete aktuální kulturní akce a užitečné informace o historii města.

tel:
+420 381 486 351
fax:
+420 381 486 100
e-mail:
posta@mu.tabor.cz
web:
www.taborcz.eu
  • Žižkovo nám. 7
  • Tábor
  • 390 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi

Platební metody:

  • MasterCard
  • Visa

Více informací

Turistika a volný čas Město a jeho správa


Historie a kulturní akce města Tábor na jedno místě

Provozujeme Infocentrum Města Tábor, kde našim návštěvníků poskytujeme kompletní přehled o historii města, jeho památkách, možnostech aktivního odpočinku, kulturního vyžití v regionu a zajímavostech v okolí. Asociace turistických informačních středisek udělila Infocentru Města Tábor po zhodnocení poskytovaných služeb Certifikát kategorie B.

Kromě kulturního a historického přehledu zajišťujeme zprostředkování stravovacích a ubytovacích služeb, nabízíme průvodcovské služby v několika světových jazycích, prodej map, průvodců a suvenýrů.

Provozujeme také úschovnu kol a vedeme a aktualizujeme přehled kulturních akcí města Tábor na našich webových stránkách.

 

Průvodce do telefonu

Chystáte se navštívit město Tábor? Stáhněte si volně dostupnou aplikaci s průvodcem do mobilního telefonu. V našem infocentru jsou vám k dispozici 2 PC s internetovým připojením a monitor s filmem o městě či festivalu Táborská setkání. V rámci služeb infocentra můžete využít možnosti zapůjčení zvukových průvodců městem (audioguide).

 

Tábor pro děti i dospělé

Chcete zpestřit rodinný výlet do Tábora s dětmi? Máme hru pro vás i vaše děti, která funguje na principu geocachingu s možností zapůjčení GPS navigace. Po společném dni můžete využít fotokiosku, díky kterému zaznamenáte svůj výlet na pohlednici, kterou pak můžete potěšit vaše blízké.

 

Podívejte se na virtuální prohlídky města Tábor

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Sekce a Štítky

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo