LIHOVAR HRABOVÁ s.r.o. - Výrobky z nerezu Zábřeh

Kvalitní nerez výroba

Naše společnost vyrábí technologie pro ČOV a drobné výrobky z nerezu. Z nerezu pro vás vyrobíme čističky odpadních vod, potrubí, zábradlí, vodní nádrže, schody, zábradlí nebo kuchyňský stůl a zahradní nábytek. Provozujeme také pěstitelské pálení slivovice.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 583 449 127
fax:
+420 583 449 127
e-mail:
info@nerezvyroba.cz
web:
www.nerezvyroba.cz
  • Hrabová 96
  • 789 01 Hrabová
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Miroslav Snášel
  • Jednatel
  • Ing. Pavel Kryl
  • Vedoucí provozu

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výrobky z nerezu nejvyšší kvality

Při naší výrobě dbáme vždy na kvalitu materiálu na odbornost pracovníků. Při stavbách čistíren odpadních vod vždy také důsledně dbáme na to, aby čistírna nenarušovala celkový ráz krajiny.

Jako hlavní materiál používáme v naší výrobě nerez, který využíváme na výrobu zábradlí, čistírny odpadních vod, zakázkovou výrobu či odvodnění mostů.

Výrobky z nerezu vyvážíme i mimo Českou republiku.

Nerez a jeho nespočetné výhody

Korozivzdorná ocel neboli nerez vyniká mezi ostatními kovy svojí zvýšenou odolností vůči chemické a elektrochemické korozi. Použití nerezu je velmi široké, od chemického, stavebního a automobilového průmyslu až po potravinářský průmysl a další využití.

V naší nerez výrobě se zaměřujeme na výrobu nerezových produktů. Jejich přednostmi je zejména vysoká životnost, minimální náklady na údržbu či minimální provozní náklady.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo