Hodnocení firmy Vinařství Herůfek - Bílé víno Zaječí

*
*
*
*
*
12 hodnocení
irena.diamant
12.7.2021
*
*
*
*
*

Chtěla bych se podělit o krásný zážitek z pěkné dovolené na Moravě, v Penzionu U Herůfků, je moderní, krásný, všechny pokoje jsou nové, čisté a s okny do klidné zóny, moc hezké koupelny, bylo nás více, čili jsem viděla více pokojů. Parkování je zde pro všechny pokoje. Wifi v celém areálu. Super posezení venku. Snídaně byly fajn . K dispozici krásná kuchyň. Paní majitelka Andrea velice ochotná a milá, cokoliv si přejete ráda vyhoví a nic není nemožné pro spokojenost hosta. Degustace s panem majitelem na výbornou. Víno skvělé. Vzhledem k tomu, že jsem pracovala 30 let v hotelích, mám trochu jiná měřítka a byla jsem opravdu moc spokojená. Možnost výletů, doporučuji všem. Děkujeme za krásný zážitek a určitě se k vám rádi vrátíme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
miloslav.cihak
8.3.2020
*
*
*
*
*

Byli jsme včera ve skupině 14 osob, vše naprosto skvělé, obdivuji paní domácí v její bezmezné trpělivosti. Jen malá poznámka, nechápu ty hlupáky, kteří kritizují tuto firmu a její služby a to mohu říct za celou naši skupinu! Děkujeme

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Adic Bohemia s.r.o.
17.2.2020
*
*
*
*
*

V minulém týdnu jsme v rámci firemní akce navštívili Vinařství Herůfek. Byli jsme velice spokojeni, jak s degustací vynikajících vín pana Herůfka, tak i s příjemnou obsluhou a dobrým jídlem. Po celý večer se nám ochotně věnovala paní Herůfková, Určitě se rádi vrátíme :-).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
sebinka25
26.7.2018
*
*
*
*
*

Herůfkovi, děkujeme za krásnou dovolenou! Víno perfektní, každý den čerstvé, degustace super. Ubytování krásné, čisté, vkusné, voňavé, nikde nic nechybělo, vše plně vybaveno. A hlavně úžasný přístup Herůfkových. Vždy byli milý a vstřícní a ještě si našli chvilku na popovídání. Určitě to nebyla naše poslední dovolená v tomto vinařství. Děkujeme. Šárka Š.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
dostal
3.1.2018
*
*
*
*
*

Super vínečko

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Peťulka
19.9.2017
*
*
*
*
*

Víno bylo perfektní. Budeme dále kupovat

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
bartek.jaroslav
29.3.2017
*
*
*
*
*

Víno bylo špičkové, ubytování a prostory skvělé a následně celá prohlídka vedená panem Herůfkem taktéž super. Nicméně za pana Herůfka by se každé první pondělí v měsíci měla držet minuta ticha. Nevím zda se jednalo o nějaký chvilkový exces a nebo tato diagnóza megery je dlouhodobého trvání. Nicméně s takovým přístupem k zákazníkům jaký měla paní Herůfková se s tradiční moravskou pohostinností a charismatem dá jen těžko srovnat. Člověk by si ani nemyslel jak může jedna osoba takto kazit jinak tak skvělé vinařství. Jinak bych jistě hodnotil 5 hvězdami.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne3
alexandra
12.2.2017
*
*
*
*
*

Víno bylo velice chutné a kvalitní

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne2
kral
6.12.2016
*
*
*
*
*

Velice výborné víno.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne2
jecminek
28.9.2016
*
*
*
*
*

Víno bylo vynikající. Pan Herůfek je super vinař.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne1
Přidat hodnocení
  • Dolní 
  • Zaječí
  • 691 05
  • Z Brna směr Břeclav sjeďte z dálnice v Hustopečích a pokračujte dále na Břeclav.
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo