Hodnocení firmy HUSKY CZ

*
*
*
*
*
9 hodnocení
Honza
15.11.2019
*
*
*
*
*

Dle dostupných informací vyráběno v Číně, proto cena nízká, kvalita pokulhává. Zkusil jsem jednou zakoupit bundu, po 6 měsících začali se párat švy, reklamace zamítnuta, nevhodné používání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
František Přehrada
7.9.2016
*
*
*
*
*

kalhoty jsou super, nosím je rád na všechny výlety do hor. Koupil jsem je přes e-shop a vše fungovalo

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne1
hanzal
14.4.2015
*
*
*
*
*

Koupil jsem outdorovou bundu Husky , materiál softshell, barva šedočerný vzor. Bundu jsem používal bez kapuce. Bunda na světle nenápadně měnila barvu do červena. Původní barva zůstala na skrytých místech bundy a barevné přechody jsem zprvu nevnímal, byly plynulé. Po 2. sezoně (po záruce) při nasazení kapuce byl kontrast barev kapuce a bundy překvapivě výrazný. Později, při běžném používání nabrala barevná změna bundy výrazně jiný odstín, zejména na osluněných ramenou a zádech, odporný i bez kapuce. FUJ! Předpokládám že outdorový oděv může být používán mimo skříň bez barevné změny déle něž záruka běží. Nebo nemůže, Husky? Luděk, Praha

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Miroslav.Rebicer
10.2.2014
*
*
*
*
*

Opravdu široký výběr, ale ne vše mi vydrželo jak jsem očekával.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jan Hošek
28.11.2013
*
*
*
*
*

Mohu jen doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano7 ne7
Jana P.
27.11.2013
*
*
*
*
*

Koupila jsem si outdoor bundu Husky Ping. Po prvním použití, kdy jsem při outdoorové aktivitě měla na sobě batoh Husky Salmon se v místech kontaktu nejen s popruhy, ale i na dole zádech, poškodil materiál. Bundu jsem tedy vyreklamovala. Reklamace byla zamítnuta, s čímž jsem nesouhlasila, proto jsem se rozhodla zavolat osobě, která reklamaci vyřizovala. Zde mi bylo sděleno, že výrobek je kvalitní, a že jsem si na něj vzala špatný batoh, tudíž to bylo zaviněno nevhodným používáním. Já očekávám od bundy určené na outdoor, že nebude problém nosit na ní batoh. Produkt jednoznačně nedoporučuji. Cena 900 Kč je za jedno pužití vysoká.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano14 ne7
Ondřej Tesárek
22.11.2013
*
*
*
*
*

Skvělé!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano10 ne13
sheef
9.11.2013
*
*
*
*
*

Mám přes rok od Huskyho softshellovou bundu a naprostá spokojenost!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano10 ne0
moje.recenze
4.11.2013
*
*
*
*
*

Koupil jsme si zde Batoh Giro 60l. Je kvalitní a dobře řešený až na jednu zásadní chybu. Celá váha batohu visí na ramenních popruzích jedním řemínkem na každé straně. To je na batozích běžné řešení. Co ale není běžné je, že tento řemínek je k popruhu přichycen pouze jedním švem!!! Na mém starém batohu bylo těchto švů několik desítek. Už po měsíci užívání se začal šev na Giru 60l povolovat a hrozit utržením. Zásadní a nepochopitelná konstrukční chyba, ověřte si ji sami na vlastní oči. Tento jediný šev se při nesení batohu nachází na přední straně ramene uživatele.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano17 ne8
Přidat hodnocení
  • K Hájům 1233/2
  • Praha 5 - Stodůlky
  • 155 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo