Hodnocení firmy Mgr. Slavomír Sklenář

*
*
*
*
*
5 hodnocení
lukes
4.4.2021
*
*
*
*
*

U pana Sklenare jsem pred 3 mesici koupil ford focus III kombi, r.v. 2012. S autem jsem velice spokojen, nenarazil jsem na zadny problem ani pri koupi ani doted pri pouzivani. Komunikace s panem Sklenarem byla vynikajici, muzu ho jen doporucit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
zabranskykarel
13.4.2020
*
*
*
*
*

Přes pana Sklenáře jsem si nechal dovézt automobil Ford S-max r.v. 2013. Komunikace perfektní. Jednání perfektní. Auto (závady) přesně odpovídají popisu pana Sklenáře při výběru. Žádné skryté vady se zatím neobjevily (4 měsíce od nákupu). Doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jan.blazek86
25.6.2018
*
*
*
*
*

U pana Sklenáře jsem koupil Ford Focus II kombi r.v. 2007. Auto je v mnohem lepším stavu, než spousty dalších v menších i větších bazarech, s veškerou dokumentací historie vozu. Zdá se, že pan Sklenář vozy v Německu pečlivě vybírá. Na místě jsem byl s Auto AZ Consulting a konzultant této firmy mi vůz doporučil (s pár nutnými opravami v řádu několika tisíc). Obecně měl s vozy pana Sklenáře dobrou zkušenost. Nemohu však z vlastní zkušenosti potvrdit, jak by testování vozu probíhalo, kdybych s sebou neměl profesionála. Průběh jednání s panem Sklenářem je ale férový, spolupráce příjemná a rychlá. Určitě v budoucnu začnu své hledání vozu právě u něj. Jan Blažek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
2.11.2017
*
*
*
*
*

Petr K po dlouhém hledání druhého rodiného vozu, jsem zase zkončil u pana Sklenáře, podotýkám, že jsem z jiného kraje. Objel jsem pár hrůz. Stav vozu byl opět velmi slušný, s porovnání s předchozím horší, ale toto auto jsem kupoval s vyšším nájezdem. Zatím vůz používám 5-6měs (10tis km) a jedinou opravou je výměna silentbloku v přední nápravě a preventivní převaření úchytu posledního dílu výfuku, který byl načatý. Stejně jako u jiných prodejců je potřeba si prověřit celkový stav před koupí, za mě zatím 2x pozitivní zkušenost.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Petr K
31.10.2016
*
*
*
*
*

Mé hodnocení je pozitivní. Kupovali jsme Ford Focus II po faceliftu. Před návštěvou tohoto prodejce jsem viděl už asi 30-35 jiných FF II po faceliftu, proto posuzuji prodej jen v rámci tohoto modelu vč. všech jeho neduh. Po dlouhém hledání a vybírání vozu jsme narazili na prodejce, který nic neskrýval, uvedl správný popis vozu a stavu. Dlouhá projížďka, ochotný, solidní prodejce, k vozu servisní dokumentace, dovozové stk již hotové. Nebyl problém, když jsme auto vzali na prohlídku do autorizovaného servisu (prohlídka a diagnostika - pochopitelně na náklady kupujícího), kde stav potvrdili vzhledem k ceně vozu, stavu a ujetým kilometrům (dle servisu se km dalo věřit). Ceny vozů průměrné, stav vozidla v porovnání s nabídkou ostatních prodejců nadprůměrný (dovolil bych si říci velmi nadprůměrný). Za mě při dalším nákupu určitě projdu nabídku prodejce, případně ho oslovím, zda mnou vybraný vůz bude schopný dovést.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne2
Přidat hodnocení
  • Staňkova 103/18
  • Brno - Ponava
  • 602 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo