Milan Hruška – zahradnické práce (Postupice)

Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme projektování a realizace okrasných zahrad, automatických závlahových systémů a zahradních jezírek, provádíme terénní úpravy, pokládání travních koberců, kácení stromů a celoroční údržbu zeleně. Zahrady tvoříme od zhotovení projektu až po předání zahrady.

Pokládáme zahradní dlažbu či šlapáky v trávníku, stavíme okrasné i opěrné zídky z kamene i zahradních tvarovek, skalky i terásky. Realizujeme fóliová zahradní jezírka i s korytovými přítoky.

Na zrealizované zakázky poskytujeme záruky – na zahrady 2 roky a na závlahové systémy 6 let! Také nabízíme bezplatné poradenství po dobu 6 let od dokončení díla.

Zakládáme si na spolehlivosti a jednáme solidně. Nebereme zálohy, platby se uskutečňují průběžně po zrealizování části díla, po dokončení a předání díla. Pro naše zákazníky je k dispozici bezplatné poradenství v oblasti zahradní problematiky.

Výsledky naší práce můžete vidět např.:
- v areálu IKEM v Praze-Krči
- v areálu Rehabilitačního ústavu Kladruby
- v 160 soukromých zahradách

Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na budoucí spolupráci!

Je toto moje firma?
  • Votická 15
  • Postupice
  • Středočeský
  • 257 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 1992

Produkty: Travní koberce, Automatické závlahové systémy, Zahradní dlažba, Okrasné a opěrné zídky, Skalky a terásky, Zahradní jezírka, Závlahy 200-230 Kč/m², Trávníky seté od 40 Kč/m²

Značky: Milan Hruška – zahradnické práce, Rain Bird

Služby: Zhotovení projektu, Výsadby keřů, Výsadby stromů, Pokládka travních koberců, Realizace jezírek, Komplexní údržba zahrad i parků, Kácení a prořezávání stromů, Bezplatné poradenství, Zhotovení projektu od 5 000 do 8 000 Kč, Pokládka travních koberců od 130 Kč/m²

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo