Odborné učiliště a Praktická škola Brno, příspěvková organizace (Brno)

V našem školském zařízení OU a PrŠ Lomená se připravuje na svá budoucí povolání ve stavebnictví, potravinářství a oblasti služeb více než 430 handicapovaných žáků převážně z jižní Moravy. Počtu žáků a pedagogů samozřejmě odpovídá i velikost areálu a nezbytnost průběžné péče o něj. Domov mládeže a internát - nabízí žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol v Brně nejlevnější ubytování.
ODBORNÉ UČILIŠTĚ - poskytuje střední vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami. Připravuje je na výkon dělnických povolání ve stavebnictví, průmyslu a oblasti služeb. Má vlastní úsek odborného výcviku a domov mládeže. Kromě výuky pro žáky zajišťuje odborné exkurze, sportovní kurzy a soutěže, kulturní akce. Vzdělávání je ukončeno závěrečnou zkouškou, vydáním výučního listu a vysvědčením o závěrečné zkoušce.
PRAKTICKÁ ŠKOLA - je samostatnou součástí učiliště. Poskytuje střední vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, kteří se ze zdravotních či jiných důvodů nemohou vyučit. Praktická škola je dvouletá, je nově koncipovaná podle nových učebních dokumentů od záři 2005, je ukončena vysvědčením o závěrečné zkoušce a absolvent získává stupeň středního vzdělání.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Lomená 44/530
  • Brno
  • Jihomoravský kraj
  • 617 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: OBORY:, Potravinářské práce (pekaři, pekařky), Pečovatelské služby, Zednické práce, Malířské a natěračské práce, Knihařské práce, Truhlářské práce, Potravinářská výroba (cukráři, cukrářky), Stravovací a ubytovací služby (kuchaři, kuchařky), Strojírenské práce (automontážní práce), Praktická škola dvouletá

Služby: odborné učiliště, speciální střední škola, domov mládeže a internát, ubytování pro studenty, stravování, školní jídelna

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo