KORUS EU a.s. - Pracovní oděvy a obuv Rakovník

Ochranné pracovní pomůcky

Zaměřujeme se na vývoj výrobků a jejich technologických platforem pro aplikace v oblasti bezpečnosti práce, lepení, broušení a čištění. Klademe důraz na dodržování evropských standardů a sledování nových trendů v souladu s výrobně-technologickými požadavky zákazníka.

 • Ottova 2508
 • Rakovník - Rakovník II
 • 269 01
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pracovní oděvy - velký výběr

E-shop Korus je specialista na pracovní oděvy. Při výběru vždy dbejte na maximálním pohodlí a funkčnosti. Je-li pracovní oblečení označené evropskou normou EN 340, stanoví požadavky všeobecné (rozměry, ergonometrie, stárnutí, označování a informace, které jsou poskytované výrobcem.

Hlavním prvkem je bezpečnost, proto největší nárůst prodeje zažívají výstražné oděvy. Tam sledujte normu EN ISO 20471. Nejsme jen prodejci, ale i rádci, proto Vám rádi poradíme s výběrem pracovních oděvů, navštivte naši poradnu "jak vybrat" , zavolejte nebo nám napište e-mail.

Potisk textilu může být vhodným doplněním korporátní image vaší společnosti, svěřte nám, pracovní oblečení.

Pracovní boty do každého průmyslu

Rozdělujeme do dvou základních skupin. Pokud nesou označení O, nemají ochrannou tužinku ve špičce (O1 - O3) a řídí se normou EN ISO 20347.

Naopak označeni S mají pracovní boty s ocelovou špičkou. Jsou certifikované dle normy EN ISO 20345, zde bývá označení (S1 - S5). Nemusí být však vždy jen ocelová, u nás naleznete modely i s umělou tužinkou ve špičce. Mezi nejoblíbenější patří pracovní obuv Panda, která se vyznačuje skvělou kvalitou, funkčností a moderním designem.

Pracovní rukavice je naše specializace

Nejběžnější a nejpoužívanější ochranná pracovní pomůcka má dvě slova - rukavice pracovní. E-shop Korus je specialista. Pracovní rukavice Korus se vyznačují maximální ochranou, dobrými úchopovými vlastnostmi, vynikajícím citem v rukou a obratností. Samozřejmostí je optimální pohodlí, odolnost proti oděru a protržení, dobrá mechanická odolnost a především kvalitní materiál. Sledujte normu EN 388, která znamená  - mechanická ochrana. Nevíte co znamenají čísla pod danou normou?

 • A - odolnost proti oděru (1-4)
 • B - odolnost proti prořezání ostřím (1-5)
 • C - odolnost proti protržení (1-4)
 • D - odolnost proti propíchnutí (1-4)

Nejprodávanější kategorií se stávají máčené nebo vrstvené textilní rukavice, které pomalu vytlačují nejběžnější kombinované rukavice pracovní. Jejich hlavní výhodou je cit v ruce a příznivá cena.

Další specializací společnosti Korus jsou ochranné brýle. Opatřené ochranou proti zamlžení a poškrábání. Jsou velmi lehké a splňují evropské normy pro maximální ochranu.

Lepicí pásky Korus disponují bezproblémovou aplikací, vysokou pružností, výbornou otěruvzdorností a přilnavostí, vysokou pevností lepeného spoje a dlouhou životností.

Brusivo Korus je díky speciální technologii kvalitní a vysoce bezpečné. Je vhodné k  snadnému a rychlému broušení a řezání. Dosahuje vysokého výkonu a dlouhé životnosti.

Pro průmyslové čištění doporučujeme utěrky Korus, které nezanechávají stopy na materiálech, neuvolňují se z nich vlákna a jsou vhodné k čištění různého materiálu.

E-shop Korus, to není jen práce, ale i zábava. Proto nabízíme velký výběr outdoorového oblečení a obuvi. Levná trička, fleecové mikiny a vesty. Trekingové boty za super ceny.

Otevírací doba

 • Po 7:3016:30
 • Út 7:3016:30
 • St 7:3016:30
 • Čt 7:3016:30
 • 7:3016:30
 • Máme právě otevřeno

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo