Hodnocení firmy Geis Parcel CZ, s.r.o.

*
*
*
*
*
6 hodnocení
obuv.vackova
9.6.2020
*
*
*
*
*

Horší dopravce není, nepříjemný arogantní řidič. Nepotvrzuje vůbec předání zásilky. Nechá klidně zásilku před obchodem na chodníku a obchod otevírá až za půl hodiny, Na stížnosti nikdo nereaguje. Horší opravdu není.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
kristof.jiri
29.11.2018
*
*
*
*
*

vše OK

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
ksarlota
9.7.2018
*
*
*
*
*

Strašná společnost, doručovali mi balík 10 dní a nedorazil. Dle slov kurýra, jsem nebyla doma a nezvedala telefon, přitom jsem nevytáhla paty z domu za celou dobu. Podle vedení jsme spolu telefonicky hovořili, protože tam mají jednosekundový záznam. Samozřejmě jsem mu několikrát volala, skoro vždy ihned nazpět a telefon se ani neobtěžuje zvednout. Jednou jsem se jen představila a telefon položil. Nemohu si pomoci, ten člověk to dělá schválně. Údajně jeden z nejlepších řidičů v Liberci. To bych chtěla vidět ten zbytek. Kdyby mi zavolal a řekl, že se mu to nehodí, že doručí zítra nemám problém. Ale ty několikavteřinové hovory, kdy se představím, ani nevím komu, protože to bylo z jiného čísla, než bylo uvedené v sms zprávě a on to položí a když volám zpět, schválně mi hovor odmítne, nechápu. Ten balíček nebyl nijak drahý, abych ho třeba nechtěla přijmout. A takové lži co si navymýšlel, s těma se teda nesmířím. Dnes mi byl balík doručován počtvrté. Neskutečné, když konečně poprvé DOOPRAVDY zavolal, zvednete telefon, řidič se zeptá, zda může balík doručit později než v čas , který byl uvedený v sms zprávě kde bylo že balík bude doručován dopoledne, vy mu vyjdete vstříc, opět vůbec nepřijede a přitom vám na centrále sdělí, že jste mu do telefonu podle jeho slov řekla že teď nemám čas a pak nebudu doma?! A jeho nadřízený je s tím lhaním v pohodě, že určitě lžu já. Vážně nevím, proč bych si nechala tolikrát balík doručovat, kdybych o něj neměla zájem. Příště si veškeré hovory budu nahrávat. Opravdu nedoporučuji nikomu

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
25.1.2018
*
*
*
*
*

Naprostá spokojenost....domluva se řidičem funguje, řidiči ochotní, zboží včas a v pořádku. Nedávno se mi stalo, že vinou špatného internetového připojení platba kartou proběhla dvakrát za sebou, po krátké domluvě s ústředím a zasláním výpisů z účtu byl přeplatek bez komplikací vrácen. Jistě, nikdo není bez chyby, ale osobně si myslím, že se slušností a s chladnou hlavou člověk vyřídí víc, než vyhrožováním a očerňováním....

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
tomas.dubec
29.11.2017
*
*
*
*
*

Nula hvězd...ale to tady nejde. Naprostá katastrofa. Na výpise sledování zásilky bylo 3x adresát nezastižen a na depu se omylem přiznali, že balík za celý týden ani nezkoušeli naložit. Jednalo se o 4ks pneu na osobak. Takže nic složitého.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Ondřej Krabs
21.2.2015
*
*
*
*
*

S firmou Geis pracujeme několik let. Pracovali jsme s více přepravními firmami, resp. stále pracujeme a samozřejmě při každých 1000 doručených zásilkách se najde vyjímka nebo černá ovce u každé přepravní firmy, která může pověst hodně zničit. Resp. nikdo z těch 999 lidí zde tu referenci nenapíše o tom, že byli i spokojeni. Ty špatné zprávy se říší většinou nejrychleji. Za naši firmu v porovnání s jinými přepravními firmami v Německu nebo i v Česku máme od Geisu Liberec nejrychlejší odezvu při řešení problémů. Pokud je s doručením někdy problém, zákazník nám napíše a snad vždy se situace urovnala. Za nás mohu doporučit tohoto dopravce.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne3
Přidat hodnocení
tel:
+420 951 277 777
fax:
+420 951 281 509
e-mail:
objednavka@geisparcel.cz
web:
www.geis-group.cz/
  • České mládeže 594/33
  • Liberec - Liberec VI-Rochlice
  • 460 06
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo