Hodnocení firmy Lázně Slatinice - léčebné lázně

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Jan
2.8.2019
*
*
*
*
*

Oproti hnusné Karlově Studánce je to tu úžasné.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Jirka Rychlý
20.8.2018
*
*
*
*
*

J.Rychlý Letos už po třetí od 13.7 do 10.8 jsem byl v lázních v LD Balnea a nemělo to chybu.Musím jen a jen chválit.Vstřícnost paní recepčních,profesionalita lékařského personálu,servírek,pokojských atd.Zvláště děkuji paní Doleželové za ochotu při časování procedur,slečně Mirečce,že se o mě vzorně starala at už na elektroléčbě tak při individuálním cvičení,paní Zuzance ve fitku,sestřičkám na vodoléčbě,prostě celému personálu.Procedury,stravování,ubytování_super.Příští rok se do lázní Slatinice rád vrátím a budu se stále vracet,dá-li bůh.Zdravím všechny ty co mě znají i ty co mě neznají v LD Balnea,at se Vám daří. Ještě jednou všem děkuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano12 ne0
eichlerova.l
15.8.2018
*
*
*
*
*

Byla jsem zde přijata na doléčení po operaci kyčle 20.6 2018 .Má spoubydlící byla paní trpící roztroušenou sklerozou. Ubytování na Hanačce zcela neodovídá těmto nemocem.A s nějakou vstřícností perzonálu zvláště na vanách se zvedákem se nedá vůbec mluvit. Pokoje nejsou vybaveny madly ani ve sprchách ani na toaletě. Uklid na pokojích byl také zajímavý Stravování nic moc, nám ještě znepříjemnila jedna číšnice,kterou jsme nazývali Bachařka.Tyto lázně jsou až poslední možnost,kdy je jinde plno

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Procházková
26.3.2018
*
*
*
*
*

Krásné klidné lázně s milým personálem. Po celou dobu pobytu naprostá spokojenost. Tady se budu ráda vracet...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne0
m.bargel
24.3.2018
*
*
*
*
*

Lázně Slatinice jsou lázně převážně pro poruchy pohybového aparátu, pro klienty s kožním onemocněním jsou tyto lázně nevyhovující jelikož nejsou na tyto nemoci zavedeni, je zde pouze UVB lampa a sirné koupele s přísadou ovesné slámy. Ubytování v LD Hanačka je standardní, to se nedá říci o úklidech na pokojích a péčí to je hodně podprůměrné. Strava co do kvality dobrá jen pro hosty co si chtěj udržet štíhlou linii, pro jedlíky nevyhovující.Značné rozdíly v LD Balnea kde jsou ubytovaní samoplátci a LD Hanačka kde jsou hosté zdravotních pojišťoven a to jak v konfortu ubytování, stravování a péče. Co ze své zkušenosti mohu doporučit tak pokud nemusíte tak sem nejezděte a obzvláště pacienti s kožním onemocněním, budou Vás léčit převážne na pohybové ústrojí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
Přidat hodnocení
  • Č.p. 29, 783 42 Slatinice

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo