VAŠEK - tesařské práce Zlín

Kvalitní tesaři, klempíři a pokrývači

Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Ke všem pracím dodáme i materiál. Zajistíme kompletní dodávku a montáž střech a střešních oken.

  • Osvobození II 257
  • Fryšták - Horní Ves
  • 763 16
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Tesařské práce pro vaši stavbu

Při tesařských pracích používáme silnější dřevo a při vazbě dřev užíváme kromě tesařských spojů i různé spojovací materiály: dřevěné kolíky, železné skoby, hřeby, pásy a šrouby.

Mezi tesařské práce spadá: stavba plotu, lešení, srubových, hrázděných, bedněných stěn, zřizování stropů, dřevěných schodů, kladení podlah, vazba krovů, vrat, bednění armovaných nosníků, roštů, lávek, mostů, jezů, upevňování břehů, apod.

Zkušení pokrývači Zlín

Provádíme odbornou pokládku nejrůznějších typů střešních krytin. K práci používáme materiály léty osvědčených značek mezi něž patří například Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit a mnoho dalších. Běžně používáme betonové a keramické tašky, asfaltové šindele, vláknocementové šablony, modifikované pásy i plechové střešní krytiny.

Součástí našich služeb je i poradenství s výběrem vhodné střešní krytiny a podkladu pod ni. Vybranou krytinu společně s dalším potřebným materiálem dopravíme na místo stavby a instalujeme na střechu.

Naši pokrývači zvládnou pokrýt a opravit všechny typy střech, včetně věží, uměleckých a historických staveb i jiných atypických tvarů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo