O nás

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, DBA, BBA a LL.M. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe. 

Zvýšíte svou cenu na trhu práce

Studium MBA je investicí do vašeho profesního a osobního růstu. Rozšíříte si znalosti z oboru nad úroveň vysokoškolského vzdělání a získáte lepší možnost uplatnění na prestižních pozicích ve významných nadnárodních společnostech. Získáte také nové impulsy pro podnikání a zlepšíte si své manažerské dovednosti. 

Budete se učit od nejlepších

Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru a kteří jsou ochotni studentům předat mnohaleté zkušenosti z vlastní praxe. Studenti tak mají jedinečnou možnost s lektory přímo konzultovat záležitosti a problémy ze své vlastní obchodní praxe. 

Efektivně a za jeden rok

Díky vysoce efektivním formám výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání za 1 rok (2 semestry). Nový studijní cyklus začíná oficiálně v březnu, květnu a listopadu.

Z nabídky našich programů si vyberete ten pravý

Nabízíme 16 specializovaných oborů MBA (Master of Business Administration), 3 programy BBA (Bachelor of Business Administration) a tradičně uznávaný program se zaměřením na právo:  LLM (Master of Laws). Mátei již dlouholeté zkušenosti v managementu a hledáte něco speciálního? Nabízíme program DBA  (Doctor of Business Administration).

Získáte mezinárodní certifikát IES

Absolvováním studia můžete získat prestižní mezinárodní certifikát. Cambridge Business School dbá na kvalitu poskytovaného vzdělání, proto si cení prestižních akreditací a členství v mezinárodních asociacích, které dohlížejí na kvalitu výuky.

Skloubíte práci a studium

Flexibilní forma studia je uzpůsobena vytíženým manažerům. Distanční forma studia v kombinaci s moderně řešeným e-learningem umožňuje uzpůsobit si studium podle vlastních časových možností. Veškeré přednášky a semináře probíhají vždy v sobotu (4x do roka). A na seminářích vás čeká vynikající občerstvení.

Studujete MBA, DBA, BBA a LLM odkudkoliv

Studentská sekce je přístupná online. Jedním kliknutím v ní naleznete veškeré informace a potřebné studijní materiály k jednotlivým modulům. Samozřejmostí je dostupnost hodnocení seminárních prací lektory.

Česky i slovensky

Studium probíhá v českém jazyce, postupové práce je ale také možné odevzdávat ve slovenštině. 

Navážete zajímavé kontakty

Při studiu MBA se v našem ústavu setkáte z řadou zajímavých lidí jak přímo z vašeho oboru, tak i špičkami českého byznysu. Díky seminářům a tematickým setkáním tak získáte cenné kontakty, které můžete následně využít i v profesním životě. Můžete se také stát členy našeho absolventského klubu.

Kdo jsou naši absolventi?

Inspirujte se při výběru studia osobními referencemi našich absolventů. „V době, kdy vzdělání nemá životnost desítek let, je nevyhnutelné, aby každý manažer doplňoval své vzdělání průběžně a zajišťoval si tak přehled v reálném čase napříč všemi disciplínami,“ předestřel svou motivaci ke studiu absolvent MBA Management a leadership Petr Vaněrka.

Abychom vám usnadnili rozhodování, připravili jsme pro vás také průzkum mezi našimi absolventy. Podívejte se, jak hodnotili absolventi MBA programů přínosy studia na Cambridge Business School . 

Podmínky studia MBA, DBA, BBA a LLM

Studenti jsou ke studiu přijímáni bez přijímacích zkoušek, je ale nutné splnit podmínky přijetí – mít tedy v případě zájmu o MBA obor vysokoškolské vzdělání. Titul z univerzity ale není jediná možnost, studium je uzpůsobeno profesionálům, kteří mají dostatečnou manažerskou praxi. Studium LLM pak vyžaduje předchozí vzdělání v oblasti práva. Podmínkou přijetí do programu BBA je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Studium DBA vyžaduje ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně na magisterském stupni nebo ukončené profesní vzdělávání v programu MBA a prokazatelně doloženou dostatečnou praxi v řídicí či manažerské pozici v délce minimálně 5 let. Za podání a zpracování přihlášky neplatíte žádný manipulační poplatek. 

 • V jámě 699/1
 • Praha 1 - Nové Město
 • 110 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 9:0012:00 13:0017:00
 • Út 9:0012:00 13:0017:00
 • St 9:0012:00 13:0017:00
 • Čt 9:0012:00 13:0017:00
 • 9:0012:00 13:0016:00
 • Máme právě otevřeno

 • Úřední hodiny studijního oddělení!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo