Šperky NM - Lucie Štiková (České Budějovice - České Budějovice 1)

Klenotnictví, prodej šperků a hodinek

Prodej zlatých, stříbrných a briliantových šperků, hodin a hodinek. K širokému sortimentu zajišťujeme veškeré zlatnické i hodinářské práce, vyrábíme snubní prsteny, šperky na zakázku, vsazujeme vltavíny a zhotovujeme rytiny. Nabízíme 20leté zkušenosti v oboru klenotnictví a poctivou práci.

tel:
+420 737 110 033
fax:
+420 380 312 508
e-mail:
sperky@sperky-nm.cz
web:
www.sperky-nm.cz
  • Kanovnická 76/2
  • České Budějovice - České Budějovice 1
  • 370 01
  • vchod z Náměstí Přemysla Otakara II vedle Černé věže
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Jsme hodinářství a zlatnictví v Českých Budějovicích

Originální šperky, moderní šperky nebo šperky zhotovené na zakázku, to jsou šperky nabízené na www.sperky-nm.cz. Veškeré šperky je možné si prohlédnout na našich prodejnách v Č. Budějovicích nebo v Kaplici, kde naleznete kompletní širokou nabídku šperků (lovecké šperky, náušnice, prsteny, náramky, atd.), hodinek a dalších doplňků. Pro své zákazníky provádíme veškeré zlatnické a hodinářské práce nebo zhotovíme šperk podle přání zákazníka. Také provádíme rytiny do drahých kovů a vsazujeme vltavíny.

Klenotnictví N. Mocková

...je zárukou poctivé práce, profesionality a maximální ochoty k zákazníkům, kterou nyní nabízíme i v našem internetovém obchodě www.sperky-nm.cz .

Na platech našeho klenotnictví naleznete bohatý sortiment

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo