Obchod Nisa - Obalové materiály a pracovní oděvy Liberec

Bohatý výběr pracovních a ochranných pomůcek

Internetový obchod OBCHOD NISA s.r.o. vám nabízí široký sortiment obalové techniky, ochranných pracovních pomůcek, kancelářské techniky, drogerie, herního sortimentu v čele s POKEROVÝM zbožím. Dále nabízíme produkty společnosti BONA a VERTUM.

tel:
+420 777 609 785
fax:
+420 482 313 290
e-mail:
info@obchodnisa.cz
skype:
cica1191
web:
www.obchodnisa.cz
facebook:
Obchod-Nisa
 • Strakonická 130/23
 • Liberec - Liberec VIII-Dolní Hanychov
 • 460 08
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Ochranné pomůcky pro vaše bezpečí

Potřebujete něco zabalit a nebo jen ochránit zboží před přepravou? Sháníte vhodné lepenkové krabice na míru nebo etikety pro vaše podnikání? Renomovaní odborníci společnosti Obchod Nisa Vám pomohou! Obchod Nisa je společnost s dlouholetou tradicí sídlící v Liberci, v jejíž nabídce jsou obalové materiály, ochranné a pracovní pomůcky, kancelářské potřeby, herní sortiment, úklidové prostředky Bona nebo revoluční ekologické odbouratelné prostředky Vertum. Ačkoliv je společnost z Liberce, tak má stále spokojené zákazníky z Čech, Moravy i Slovenska. Pro Obchod Nisa je prioritou spokojenost všech zákazníků, proto poskytuje poradenství a velmi výhodné dodací podmínky.

Obalový materiál

Obchod Nisa je jedním z předních prodejců obalových materiálů na Liberecku. Sháníte-li například krabice s určitými rozměry, odborníci z Obchodu Nisa vám udělají návrh a nechají ho zhotovit přesně podle vašich potřeb. Společnost nabízí všechny typy bublinkové fólie, stretch fólie, lepící pásky, vlnité lepenky, zipové sáčky, LDPE sáčky, odpadní pytle, sáčky do košů a vázacích čí stahovácích pásek.

Ochranné a pracovní pomůcky

Bezpečnost práce je jedním z dalších bodů sortimentu společnosti Obchod Nisa, která prodává pouze certifikované a testované pracovní pomůcky. Pracovní obuv, oděv a rukavice jsou šity pro muže i pro ženy ve všech velikostech. Každý si jistě najde střih bezpečného pracovního oděvu, který se mu líbí a jenž mu padne.

Kancelářská technika

Široký výběr pomůcek do kanceláří, domácností a škol.

Ekologické produkty Vertum

Obchod Nisa vám nabízí jedinečnou příležitost jak ušetřit přírodu a vaše zdraví v cenově dostupné relaci. Ekologické produkty společnosti Vertum jsou naprosto rozložitelné v přírodě a nejsou škodlivé vašemu zdraví oproti produktům jež obvykle používáte. Díky motorovým olejům do aut či zahradní techniky se do ovzduší dostane až 150krát méně emisí než s klasickými oleji, které používáte. Čistící prostředky jsou rovněž naprosto biologicky odbouratelné a neznečisťují právě vaše spodní vody. Rádi grilujete s rodinou? Víte jaké složení má podpalovač dřevěného uhlí nebo čistič vašeho grilu? Na rozdíl od běžných podpalovačů nebo čističů jsou totiž přípravky na gril od Vertum naprosto nezávadné pro vaše zdraví.

Úklidové přípravky BONA

Nabízíme úklidové prostředky od firmy Bona, v čele s revolučním mopem na údržbu laminátových a dlaždicových podlah.

Herní sortiment

Společnost Obchod Nisa je jedním z největších distributorů herního sortimentu v České republice. Nabízí pokerové stoly, desky a plátna, pokerové sety a chipy, pokerové karty nebo pokerové potřeby pro hráče a kluby.

Otevírací doba

 • Po 8:0012:00 13:0018:00
 • Út 8:0012:00 13:0018:00
 • St 8:0012:00 13:0018:00
 • Čt 8:0012:00 13:0018:00
 • 8:0012:00 13:0016:00
 • Máme právě otevřeno

 • telefonické objednávky!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo