KOVA Reality - Rezidence Hlubočepská Praha

Prodej nových bytů

Naši realitní kancelář najdete v Praze 5. Rádi vám pomůžeme s prodejem, pronájmem a nákupem nemovitosti. Řešíme složité situace jako je prodej s věcným břemenem, hypotékou nebo v exekuci. Zajistíme odhad nemovitosti zdarma, poradíme vám s financováním. Využijte našeho bezplatného poradenství.

  • Hlubočepská 1220/66
  • Hlavní město Praha - Hlubočepy
  • 152 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pronájem a prodej nemovitostí v Praze

Vzhledem k tomu, že koupě či prodej nemovitosti je poměrně komplikovaný proces, který vyžaduje dokonalou znalost právních předpisů, využíváme služeb zkušených právníků se specializací na realitní právo.

Našim klientům nabízíme nejen vysoce profesionální služby našich realitních poradců, ale také pomoc se zprostředkováním hypotečního úvěru a kvalitní poprodejní servis spojený se zajištěním veškerých převodů případně s další správou vaší nemovitosti.

Díky široké škále našich partnerských firem vám můžeme také doporučit ověřené firmy, které vám poskytnou další služby související s prodejem a koupí nemovitostí, jakými jsou např. služby architektů, kuchyňských studií či jiných výrobců nábytku, údržby zahrad apod.

Novinky

  • 28.2.2019

    Prodáváte dům a chcete za něj získat co nejvyšší částku? Důležité je nepodcenit detaily. Více na https://www.kova.cz/vse-o-bydleni/jak-prodat-dum-za-co-nejvyssi-cenu/.

  • 28.2.2019

    Kupujete nebo prodáváte dům? Poradíme vám, jak na nejbezpečnější úhradu ceny. více na https://www.kova.cz/vse-o-bydleni/bezpecne-zpusoby-uhrady-kupni-ceny-za-nemovitost/.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo