Hodnocení firmy Mateřská škola Bambíno, s.r.o.

*
*
*
*
*
5 hodnocení
houdkova
10.9.2015
*
*
*
*
*

Konečně jsme našli školku se kterou jsme spokojeni. Učitelky oslovují děti kamarádi, mají připravený pestrý program a dcerka se těší do školky! Navíc nás doma neustále překvapuje novými znalostmi, v poslední době nám při řízení - k naší velké radosti - připomíná vše, co bychom mohli přehlédnout. Tento měsíc totiž mají okénko o dopravním provozu. Bambíno doporučujeme, je vedeno citlivě a promyšleně.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
cristina.tuik
6.10.2014
*
*
*
*
*

Pred par mesiacmi sme sa dozvedeli o skolke Bambino cez rodinu, ktorej deti navstevuju skolku. Rodina bola nadsena a spokojna so sluzbami. Rozhodli sme sa prihlasit Oliviu, napriek prijatiu do statnej skolky. Stravili sme tam kratky cas, nase ocakavania sa splnili. Je to jedna z mala skolok, ktora je velmi flexibilna, otvorena, s profesionalnym pristupom pedagogov , s velkou ponukou sluzieb, kruzkov a s uzasnou rodinnou atmosferou. Bude sa nam tazko odchadat! Olivii dali dobry start a verime, ze jej pomoze sa zaradit do noveho kolektivu aj v zahranici.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
elena.korolkov
29.8.2014
*
*
*
*
*

Hledali jsme nejlepší školku pro našeho syna. „Být nejlepším“ neznamená jenom důvěru v bezpečnost dětí, ale taky stát se místem, kde malí lidé začínají chápat svět kolem sebe a připravují se na skutečný život. A Bambíno dává dětem úžasné možnosti vidět svět a získat první životní zkušenosti. Předtím, než jsme dostali přístup na web stránku s fotkami, jsme si vůbec nedokázali představit, kolik aktivit dělají denně s našimi dětmi. Navštěvují často různá místa, počínaje požární stanicí, přes domov pro seniory, kino, knihovnu až po letní tábor na farmě, skvělé studium! Zpívají písničky, dělají různé výtvory, stále něco malují. Učí se cizí jazyky a po několika měsících náš syn trvá na tom, že chce mluvit anglicky i když je doma. Tým je tady mladý, aktivní, velice zodpovědný a většina z nich jsou anglický rodilí mluvčí. Věříme ji, když se starají o naše dítě. Jsme si jistí, že každý den toho umí víc a víc. Co víc si můžeme jako rodiče přát? Bambíno je skvělé místo. Už teď se těšíme, když jsem pošleme naší roztomilou malou dcerku, bohužel je na to ještě příliš malá :-).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
barvirova
17.6.2014
*
*
*
*
*

Náš, nyní pětiletý syn Samuel začal školku Bambíno navštěvovat od prázdnin 2013. Máme srovnání dalších dvou školek, které navštěvoval předtím a jsme velmi šťastní, že se do třetice podařilo najít skvělou školku. Hned v říjnu jsme Samíka poslali na školku v přírodě a i přesto, že byl poprvé mimo rodinu, vrátil se spokojený a plný zážitků. Učitelky nám pravidelně posílali zprávy, tak jsme i jako rodiče byli klidní. Oceňujeme přístup pedagogů, kteří dbají na základy slušného chování dětí a pečlivě po dětech vyžadují, aktivity, které jsou z různých oblastí běžného života, důraz na rozvoj tvořivosti. Přístup učitelů je založen na individuálním přístupu k dítěti. Samík je ve školce spokojený a má kamarády různých národností, což u něj podpořilo touhu poznat jiné země a zvyklosti. Jako rodiče velmi oceňujeme výuku v angličtině resp. že angličtina je používána při běžných činnostech a vidíme velký posun ve schopnosti komunikovat v angličtině a umění odposlouchat anglický text ,například při poslechu pro něj nových písniček. A velmi nás potěšilo, že kdykoliv vyzvedneme Samíka ze školky, vždy obdržíme informace, co Samík během dne dělal, jak se mu dařilo na odpolední předškolní přípravce, jestli mu chutnalo, což nám dává pocit, že pedagogové mají skutečný zájem o dítě. A z vlastní zkušenosti z předchozí ,rovněž soukromé školky, víme, že to není standard. Co se týká jakýchkoliv změn, které jsou v rámci běžného života potřeba, bez problémů jsme se vzájemně s MŠ Bambíno dohodli. A zpětná vazba , informace k akcím a činnostem ve školce jsou na vysoké úrovni. Bez obav se těšíme na nový školní rok, kdy bude Samík předškolák a čeká nás zápis na základní školu. Víme, že bude dobře připravený, a to i díky Bambínu. V budoucnu plánujeme do školky přihlásit i našeho druhého, nyní osmiměsíčního syna Alexe.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Michaela Pelešková
6.6.2014
*
*
*
*
*

O školce Bambino jsme se dozvěděli od kamarádky. Vzhledem k našemu návratu ze zahraničí to byla až neuvěřitelná náhoda, protože jsme hledali školku, kde by Anička mohla pokračovat v anglickém a francouzkém jazyce, což Bambíno, jako jediná školka umožňuje. Ze změny jsme samozřejmě měli obavy, protože Anička byla zvyklá na svoji "starou" školku, kde měla vytvořené vazby, znala prostředí a školkové rituály. Ale obavy byly zbytečné:-) Během krátké chvíle si Anička školku oblíbila, našla nové kamarády a už je to "její" školka. Nyní se připojil i mladší Matyáš. Velmi oceňujeme možnost, že můžou být naše děti spolu i přes věkový rozdíl. Anička Matýskovi pomáhá, což mu velmi usnadňuje vstup do školkového života:-) Další velkou výhodou je flexibilita a vstřícnost celého teamu. Bambino, moc děkujeme! P.S občas musíme ve školce na děti čekat a přidávat ještě pár minut...

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Šrobárova 1869/14
  • Praha 10 - Vinohrady
  • 101 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 7:3018:00
  • Út 7:3018:00
  • St 7:3018:00
  • Čt 7:3018:00
  • 7:3018:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo