Hodnocení firmy Economic Face, s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Jana Poláková
17.6.2016
*
*
*
*
*

S touto firmou mám dobré zkušenosti, komunikace byla od první chvíle velice rychlá a snažili se mi vyjít vstříc. Kurzy byly přínosné, paní nám ukázaly spoustu příkladů, probraly látku a vysvětlily případné dotazy. Za ochotu, vstřícnost i předání cenných informací velice děkuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Nováková
12.2.2016
*
*
*
*
*

Absolvovala jsem u této firmy dva kurzy. Na začátku jsem byla velmi spokojena, ale asi po 4 návštěvě mé očekávání začalo klesat. Když jsme se na něco zeptali, tak nám bylo řečeno, že to není předmětem kurzu nebo jsem byla uhranuta pohledem, na co se to vůbec ptám. Neprobrali jsme vše co je uvedeno v programu. Kurz měl trvat 120 hodin, a když jsme to spočítali, tak trval pouze 30 hodin. Velice mě to mrzí. Od tohoto kurzu jsem získala úplně minimální informace. Bohužel v kraji Vysočina jsem jiný kurz, který by byl otevřený, nenašla. Kurz nedoporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Karel Horak
11.7.2014
*
*
*
*
*

Jsem velice spokojen s průběhem kurzů. Vše je důkladně vysvětleno. Vysoké odborné kvality a spolehlivost, ale i individuální přístup ke klientům se mi velmi líbil.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
monika.prihodova1
8.6.2014
*
*
*
*
*

Firmu ECONOMIC FACE s.r.o. mohu jenom doporučit. Na můj email reagovali okamžitě. A poté mě kontaktovali telefonicky, kdy byla paní milá, příjemná, podala mi všechny potřebné informace.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Křížová 111/2
  • Jihlava
  • 586 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo