Hodnocení firmy Vaše nároky.cz, SE

*
*
*
*
*
81 hodnocení
Pablo
18.3.2021
*
*
*
*
*

Bohužel jsem nucen se podělit o velmi špatnou zkušenost se společností a jejich zachováním při nenadálé situaci a hlavně upozornit všechny, že i v případě výhry můžete zaplatit více peněz, než ve skutečnosti získáte. Takže NEVĚŘTE, že je vše bez rizika, jak společnost proklamuje kapitálkami na svých stránkách. Ve zkratce můj případ: společnost vysoudila nárok v můj prospěch, ale mezi skoro dva roky trvajícím sporem jsme byli nuceni se stěhovat a o reklamovanou věc jsme mezitím přišli - nutno dodat neúmyslně. Proč také, když se o ni soudíte a nakonec i úspěšně. Společnost ovšem přes skutečnost, že věc již nemáme vyžadovala plnou částku sporu, byť jsme žádné peníze za vyhraný spor nedostali.. od začátku sporu tedy společnosti šlo jen o to, vyždímat z toho co nejvíce, bez ohledu na klienta nebo jeho akruální situaci. Již pozdě jsem si přečetl článek o společnosti Vaše nároky od České advokatní komory s názvem: VELMI ZVLÁŠTNÍ SLUŽBY. Asi bych příště volil společnost jinou, podobné služby jich u nás provozuje hned několik.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
hdibcjdivgrhwhvcjr
24.4.2020
*
*
*
*
*

Společnost by měla splnit to co slíbila, a hlavně nepřenášet své náklady na klienty. To je dost sprosté. Není moje chyba, že společnost se kterou jsem měl spor je v exekuci, tak nevím proč mám náklady uhradit já. O nevyžádaných marketingových spamech ani nemluvě.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
ckalb
12.3.2020
*
*
*
*
*

Dobrý den, vyřizovala jsem zpoždění za 8 klientů CA ALB a výsledek nás všechny překvapil. Děkujeme firmě Vaše nároky za kladné vyřízení a vím, že trpělivost se opravdu vyplatila. Libuše Bártová, Ostrava.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Daniel.obrdlik
29.1.2020
*
*
*
*
*

Rozhodně doporučuji Vaše nároky.cz, můj případ zrušeného letu byl dán nakonec až k soudu. Případ byl vyresen po roce a pul a úspěšně, vyplatí se být trpělivý a vyčkat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
ilc
28.1.2020
*
*
*
*
*

uspesne vyrizeni zadosti za zpozdeni let. Skoda jen, ze letecka spolecnost nereaguje naprimo, ze se to musi zdlouhave resit pres agentury. Nicmene servis super, mohu jen doporucit

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
hnizdajan
28.1.2020
*
*
*
*
*

Spozdeny let Praha- Monastir. Vymozene penizky dorazily :) Klasika, chvilku to trvalo, ale byli jsme na cekani pripraveni :) Urcite doporucuji kazdemu at neotali, pokud meli uznatelnou zavadu viz popis kdy jsou penize narokovatelene. Jan Hnízda

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
sabuje
4.1.2020
*
*
*
*
*

S vyřízením naší záležitosti jsme byli velmi spokojeni, komunikace výborná, můžeme doporučit ! manželé D

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
suchytom95
2.1.2020
*
*
*
*
*

Řešil jsem vymahání letenek. Nejprve spolecnost zkouší hry, že protistrana nekomunikuje a že vyplatí min. částku kterou se spor uzavře. V momentě, kdy si spor začnete řešit sami tak zjistíte, že vše jde bez problému, protistrana komunikuje a získáte mnohem větší částku. Nemluvě o provizi, kterou si Vasenaroky účtuji. Dále doporučuji si rozmyslet vše, než s nimi podepisujete smlouvu, jelikož i když si vše vyřešíte sami, tak chtějí z toho provizi (i když nic neudělali) a nebo zaplatíte sankci za zrušení. Nikdy více s touhle společností!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
jan.celustka
29.12.2019
*
*
*
*
*

Sice trvalo dlouho, ale úspěšně vybojovali v můj prospěch. Délka je problém spíše našeho soudnictví.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
irenatrnkova
23.12.2019
*
*
*
*
*

Absolutni spokojenost. Pripad se resil sice dlouho, ale nakonec byla pohledavka ukoncena v nas prospech.Doporucuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Vídeňská 546/55
  • Brno - Štýřice
  • 639 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0018:00
  • Út 8:0018:00
  • St 8:0018:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo