Kreativní studio Vanite - Ruční výroba šperků Praha 6

Vystupte z davu, vynikejte

Internetový obchod Vanite vám nabízí autorské práce z oblasti bižuterie, květinových aranžmá, bytových dekorací a mnohé další. Také zde naleznete široký sortiment výtvarných a dalších materiálů pro vaší vlastní tvorbu. Své zde najdou zejména milovníci květin, svíček, stuh, bižuterních komponentů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Charlese de Gaulla 541/13
  • Praha 6 - Bubeneč
  • 160 00
  • prodávám pouze přes eshop, nemám kamennou prodejnu
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kreativitě se meze nekladou

Kreativní studio VANITE které reprezentuje Jitka Rejnová, se zabývá výrobou autorských šperků, kumihimo technikou, decoupage a dalšími výtvarnými technikami. Další nezanedbatelnou součást tvoří dekorace a aranžmá ze živých i sušených květin a aranžmá za použití netradičních materiálů. Veškeré výrobky jsou ručně zpracované dle vlastních autorských návrhů.

Dlouho jsem přemýšlela o novém názvu pro svoje webové stránky. Měl by co nejvěrněji vystihovat a obsáhnout celou mojí tvorbu. Nápadů bylo spousty, ale stále to nějak nebylo ono. Slova přejatá z cizích jazyků byla příliš krkolomná nebo špatně zapamatovatelná. České výrazy, které by přicházely v úvahu, již byly použité nebo nebyly vypovídající. Až mě napadlo VANITE – francouzsky marnivost. A to bylo to pravé. Každá žena či dívka je tak trochu marnivá, chce se zalíbit, zaujmout. Hledá stále něco nového, lepšího, slušivějšího, zářivějšího….něco co ta druhá nemá. Marnivost, v tom dobrém slova smyslu, vyjadřuje naší touhu po krásnu, originalitě a seberealizaci. VANITE neboli marnivost se přesně hodí na mojí tvorbu autorských šperků a květinových dekorací, které jsou všechny dělány jako jedinečný nenapodobitelný originál. Neváhejte a vstupte do světa plného barev, květin, korálků a vůní, do kouzelného světa VANITE!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo