HOTEL PLUS*** - Konferenční prostory Bratislava

Ubytování u letiště

Hotel Plus*** v Bratislavě je situovaný jenom 2 km od letiště M.R. Štefánika, nabízí výhodné ubytování či pronájem konferenčních prostor a jednacích místností. Restaurace hotelu umožňuje pořádání vašich společenských akcí, rodinných oslav, či firemních akcí.

  • Bulharská /72
  • Bratislava - Ružinov
  • 821 04
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Konferenční prostory kousek od letiště v Bratislavě

Hotel Plus*** má kapacitu 220 lůžek. Díky své poloze je vhodný pro ubytování obchodních cestujících, rodin s dětmi, malých i velkých turistických skupin při návštěvě Bratislavy. Hosté mohou využít blízké nákupní centrum Avion a Ikea na nákupy.

V letních měsících je možné spojit pobyt s koupáním v jezeře „Zlaté Piesky“, které se nachází jen 1,5 km od hotelu.

Můžete využít naše konferenční prostory. Jednací místnosti jsou vybaveny základní prezentační technikou, ozvučením a jsou vhodné i na uspořádání rozsáhlejších gastronomických akcí, banketů, recepcí, pracovních obědů, plesů, svateb, stužkových slavností, oslav, významných životných jubileí anebo firemních večírků.

Náš hotel*** nabízí příjemné ubytování s kapacitou 220 lůžek (pokoje Standard Plus,apartmán). Hotel je vybavený Wi-Fi připojením, konferenčními prostory, restaurací, barem atd.

Jsme schopni realizovat jakékoliv konference, semináře, soukromé oslavy i firemní party. Kontaktujte nás.

Restaurace v HOTEL PLUS***

V hotelové restauraci nabízíme výběr jídel z jídelního lístku. Samozřejmostí je i nabídka denního menu za přijatelnou cenu 3,70.-EUR. Restaurace hotelu také umožňuje pořádání vašich společenských akcí, rodinných oslav, či firemních akcí. Celoročně Vám nabízíme možnost posedět si při skleničce kvalitního vína.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo