Hodnocení firmy Obec Kokořín

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Michala
10.7.2017
*
*
*
*
*

Příroda kolem krásná hrad sám o sobě taky. Ale bohužel tragédie kolem. Na prohlídku nás šlo najednou cca kolem 60 lidí i přes protest návštěvníků. Průvodkyně nás ubezpečila že to zvládne. Ona asi ano. Nedalo se dýchat ani se o krůček pohnout . A kdo nestál poblíž průvodkyně slyšel každé druhé slovo. Do druhé místnosti stála část lidí na schodech bohužel se již do menší místnost nevešli. Završení naší návštěvy byl horor WC. Po dlouhém hledání jsem našla neoznačené dveře. Po otevření na mě vylétlo hejno masařek vyvanul nezkutečný zápach. Jít tam jsem vzdala jako další lidé. Michaela Čaloudová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
dhau
4.8.2016
*
*
*
*
*

Dle webových stránek poslední prohlídka v 17 hodin. Toto však není pravda, takže nám poslední prohlídka díky tomu o 15 minut utekla. Hrad z venku vypadá pěkně, avšak dojití z parkoviště na hrad je celkem dost fyzicky náročné.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Pavel
19.2.2014
*
*
*
*
*

Romantické zbytky středověkého hradu na pískovcové skále nad Kokořínským dolem. Je možné si prohlédnout buď jen exteriéry včetně věže, nebo v rámci prohlídkové trasy i interiéry.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Kokořín 
  • 277 23 Kokořín
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo