Hodnocení firmy Michal Janků

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Filip
19.5.2018
*
*
*
*
*

Byl jsem naprosto spokojený, rychlý příjezd i v pátek po půlnoci, stoprocentní nasazení, příjemné jednání. Poradil si i s bezpečnostními dveřmi, kdy bylo nutné odvrtání vložky. Ještě jednou děkuji za pomoc v nouzi. Filip

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
!
27.7.2014
*
*
*
*
*

Nikdy víc!!!!!!!!! Po příjezdu se omluvíte že už jste to nějak vyřešily a že mu zaplatíte cestu a chlap začne řvát, je protivnej jak ...... a že na vás zavolá policajty. Hroznej ....... NIKDY NEVOLAT. HROZNÝ PŘÍSTUP A CHOVÁNÍ!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne2
Michal Janků 22.2.2016

Naše firma se musí ohradit proti tomuto zákazníkovi, který si objednal služby na nedělní odpoledne, byl sjednán montér i vozidlo, které je v tyto dny velmi problematické a příplatkové. Zákazník si mezitím sehnal klíče a nechal montéra projet v neděli celé Brno, aniž by ho dotyčný pán odvolal v půli cestě, nechal ho dojet na adresu a tam mu oznámil že mu zaplatí benzín ,takže mu byla účtována pouze nafta a ztrátový čas montéra za poloviční cenu. Pokud někdo volá a objedná si tuto službu, musí mít charakter a také slušné chování a musí si nést následky svých rozhodnutí a musí mít tolik odpovědnosti, že toto vozidlo může odvolat při samostatném vyřešení situace. Neuvědomuje si že tomuto člověku, který mu jel pomoci způsobí určité problémy, tohoto zákazníka budeme kontaktovat a budeme dále řešit. Hrubě se ohrazuji za poškození této firmy, a napadám tento komentář a trvám na vymazání nepravd a pomluv. Nikdy více takové zákazníky!!! Všechny zámečníky varuji před tímto pánem, nenechám to tak a budu to řešit.

Přidat hodnocení
  • Hvozdec 48
  • 664 71 Hvozdec
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo