Hodnocení firmy Levnéjímky.cz

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Liliana Osálecká
17.1.2020
*
*
*
*
*

Po objednávce na netu jsem dostal email kde je 8 příloh a spousta červeného textu co všechno musím a hlavně je to závazné a zaplaťte předem. Přečetl jsem si jiné recenze a je mě to dost podivné takže do toho nejdu. to mě za ty dva tisíce nestojí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne5
Marie Doubecká
2.7.2019
*
*
*
*
*

V červnu jsme si od této firmy přes E-shop objednali čističku odpadních vod pro 2-5 obyvatel a nádrž na dešťovou vodu 5m3 k rodinému domu. Vše proběhlo v pořádku, výborná komunikace, rychle dodání a velmi jednoduchý návod na instalaci výrobků. Určitě doporučíme dál, velice děkujeme!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
L.S.
5.4.2018
*
*
*
*
*

Na dotaz jak silná stěna septiku je, nemohli odpovědět, protože je to prý know-how firmy, která je vyrábí. Jméno firmy nežeklii a reálně foto výrobku, které chci zakoupit také nemají, protože jsou jen e-shop a prý kvůli konkurenci...nechápu. Už jen to rozumného člověka odradí od koupě čehokoli...což je škoda, protože na ilustračním fotu vypadal septik nejlépe ze všech na netu- ponorkový tvar.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
25.7.2017
*
*
*
*
*

Na jímku a vodoměrnou šachtu čekám již 2 měsíce. Po první telefonické urgenci mi bylo řečeno za 14 dní, po druhé, že vůbec nevědí kdy.... Firma přitom stále inzeruje a prodlužuje akce "doprava zdarma" a přitom nestíhá plnit své sliby z dob minulých. Zákazníkům doporučuji se této firmě vyhnout obloukem !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
marek
23.6.2017
*
*
*
*
*

Dne 15. 5. 2017 jsem tuto firmu požádal o zaslání jímky pro vrt. Po třech týdnech jsem emailem obdržel požadavek na podepsání čestného prohlášení a zaplacení zálohy stím že do třech týdnů od zaplacení obdržím požadovanou šachtu. po čtyřech týdnech od zaplacení zálohy jsem požadoval telefonickou informaci proč tento termín není dodržen. Jednatelka společnosti mně nemohla tuto informaci podat protože to sama neví. Proto nemohu tuto firmu doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
  • Mošnov 329
  • 742 51 Mošnov
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo