Hodnocení firmy Autoškola Tomek

*
*
*
*
*
5 hodnocení
zuzka.sklenicka1
20.3.2019
*
*
*
*
*

Nejlepší autoškola!!! Pan Florian, který je na pobočce v Brně, je úžasný člověk, který Vás dokonale připraví. Pro mě pan Florian navždy zůstane panem "Floriankem". Mohu jen doporučit. Lidský přístup, profesionalita i milé slovo, to vše umí. Ja jako žena, která nikdy nesedela v autě jako řidič, mrtvá strachy jen z představy, že bych měla jezdit a teď se nebojím a zkoušky jsem zvládla na první pokus. Děkuji Vám.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
simona.kuckova
5.12.2017
*
*
*
*
*

Autoškolu rozhodně nedoporučuji, nefér jednání ze strany majitele, nevyzvedává z míst předem určených bez udání důvodu a vysvětlení, z autoškoly jsem přešla do jiné autoškoly a nikdy toho nebudu litovat. Za me rozhodně nedoporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne8
Katka.Dani
8.3.2017
*
*
*
*
*

S touto autoškolou jsem nadmíru spokojena!!!! Pan majitel je moc milý a ochotný člověk, s panem instruktorem si v autě připadám naprosto výborně, je to pozitivní člověk který vás bude při každé lekci brát na místa která jsou ideální na přípravu k závěrečce!!! Na každou lekci u této autoškoly se doslova těším!!! :) Přestoupila jsem na tuto autoškolu a lituji toho, že jsem nepřestoupila již dříve!!! Velmi moc doporučuji a jsem ráda že této firmě mohu pomoci tímto ohodnocením!! Moc si této autoškoly vážím a mohu všem vřele doporučit!!!! ;)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Lukáš Kosař
7.12.2016
*
*
*
*
*

Skvělá autoškola s velmi příjemným personálem a majitelem, který opravdu ví co chce a snaží se to udělat jak nejlíp může. Naučili mě za výcvik řídit vozidlo, se kterým jsem nikdy neměl zkušenosti. Zkoušky proběhli hladce a na první pokus. Také oceňuji hodiny teorie, na které se člověk těší. :) Určitě doporučuji, cena jedna z nejlepších!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Max
15.9.2014
*
*
*
*
*

Velmi příjemé jednání a za skvělou cenu skvělá autoškola

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne2
Přidat hodnocení
  • Rožmitálova 40/10
  • Blansko
  • 678 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo