ClineX - klinika zdraví a krásy (Hlavní město Praha - Žižkov)

WURM-EX - Odčervení

Dlouhodobě se zabýváme vývojem a výrobou produktů zlepšující celkovou vitalitu. Naší parketou jsou výrobky na detoxikaci, odčervení a regeneraci organismu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Husitská 107/3
  • Hlavní město Praha - Žižkov
  • 130 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Vitalita a životní energie především!

Držíme se závěrů mnoha klinických studií, které prokázaly, že pokud se tělo detoxikuje, vyčistí se a zregeneruje, funguje mnohem lépe. Naše produkty pomáhají regenerovat organismus pomocí velkého množství účinných látek v součinnosti s technologií postupného uvolňování.

Wurm-Ex je potravinový doplněk stravy, který pracuje na bázi huminových kyselin, které jsou schopné vázat anorganické i organické sloučeniny biologického původu. V  součinnosti s extraktem listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu, přerušují biologický cyklus nežádoucích organismů a mikroorganismů ve střevním traktu. Wurm-Ex dále obsahuje extrakt kurkumin, jeden z nejsilnějších přírodních prostředků pro udržení zdravých jater, který má silné antioxidační, protinádorové a protizánětlivé účinky. Vitamín B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic a kyselina pantothenová ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo