Hodnocení firmy HOLZBERG - Ubytování, Restaurace

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Hana Talčíková
22.5.2016
*
*
*
*
*

Restaurace i ubytovani nas prekvapilo. Doporucuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
novakova-jana
22.5.2016
*
*
*
*
*

Velka pohodlna postel, prostorna koupelna, dobre jsem si pochutnal na zverine, krasna zimni zahrada, ktera je zaroven nekuracka cast restaurace, personal OK, Pri srovnani cen s konkurenci je tohle zarizeni za velice dobre penize.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
Petr a Jana
22.5.2016
*
*
*
*
*

Velmi vkusně zrekonstruovaný objekt, klidná poloha na konci obce.Bohatá snídaně. Pokoj De luxe prostorný, stylový nábytek. Wifi fungovala bez problémů. S pobytem jsme byli velice spokojeni. Vhodné místo jak pro turistiku i cykloturistiku.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Petr a Jana
22.5.2016
*
*
*
*
*

Velice jsme byli překvapeni krásným a útluným hotýlkem. Dobré jídlo. Přátelský a profesionální personál. Vřele doporučuji!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
ondra.burkert
27.3.2016
*
*
*
*
*

28. 6. 2014 jsme měli na Holzbergu svatbu. Začali jsme se domlouvat myslím na konci roku 2013. Zpočátku byla paní Mádrová jako mílius. "Není problém, to neřešte, jasně, to se nemusíte starat": můžeme mít částečně vlastní nealko, hosty po veselici odvezou vlastním větším autem, cokoliv, jakkoliv, kdykoliv. Když jsme žádali o potvrzení domluveného v emailu, odpověděla na různé jiné věci, ale konkrétního potvrzení jsme se nedočkali. Po pár dalších schůzkách už nealko žádné, jen vodu z vodovodu, a nakonec že teda karafa vody za 15,-. Odvoz hostů ano, ale vlastně teda za 18Kč/km a jen do jedenácti hodin, atd. Neustálé změny k horšímu, kdy se člověk cítí podveden a okrádán. Svatba samotná byla fajn. Jídlo výborné, prostory super, ubytování krásné, ale. Za výzdobu sálu si řekli 6.000,- Kč, tak jsme se rozhodli si ho nazdobit sami. Jaké ale bylo naše překvapení, že to znamená, že si sami nachystáme i talíře, příbory, sklenice. Obsluha při svatbě tragická, krom donesení oběda a rautu, počáteční objednávky pití k obědu (původní dohoda, že voda bude na stole už při příchodu k obědu nebyla dodržena) a objednání kafe po obědě, se nám vůbec nevěnovali. Nebýt ochoty svědků a pár kamarádů z řad svatebních hostů, tak bychom zahynuli, neb se nám sporadicky věnoval jen jeden číšník. Žádný průběžný úklid, sklenice, ze které jsem si připil před obědem, byla na stole ještě druhý den ráno. Na krájení dortu první přinesli jen dort. Na vyžádání teda i talířky a nakonec i nůž. Sklo nám docházelo. Půlka tataráku se vyhodila, protože nedoplňovali topinky (párkrát jsme si o ně řekli, tak nějaké přinesli). Další den se pan provozní choval jako naprostý idiot. Naše připomínky k obsluze nebyl ochoten ani vyslechnout, byl hrubý až sprostý. K tomu na konečném účtu divočina, vypito řekl bych víc, než reálně. Plus jako bonus 300,- za půjčení osmi prostěradel do kapličky na lavice (zas ono "to neřešte" - v překladu, však si to zaplatíte a kolik už nechte na nás). Takže místo jako takové super, kuchyň výborná, obsluha strašná, management hrozný. Celkově bych Holzberg nedoporučil. Ty nervy, co nás stály neustálé změny a dozařizování nestojí za to místo. Jestli tak jedině si to s paní pěkně do detailů hned z kraje sepsat, u všeho trvat na řečení přesné ceny a podmínek, vyhotovit to ve dvou kopiích a nechat si to co nejdřív podepsat s příslušnými penále a možnosti odstoupit od smlouvy v případě, že se nebudou domluvy držet.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne11
Přidat hodnocení
 • Suchá Rudná 42
 • 793 31 Světlá Hora
 • Cesta směr z města Bruntál -> Staré město -> Světlá hora -> Stará voda -> Suchá rudná - 13,7 km – 20 min
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 10:0022:00
 • Út 10:0022:00
 • St 10:0022:00
 • Čt 10:0022:00
 • 10:000:00
 • So 10:000:00
 • Ne 10:0022:00
 • Máme právě otevřeno

 • kuchyň je v provozu ve všední dny do 21:00 hod., o víkendu do 22:00 hod.!

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo